Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

NanoSPACE Poduszka antyroztoczowa kulkowa 500 g, 50 x 70 cm NanoSPACE Poduszka antyroztoczowa kulkowa 500 g, 50 x 70 cm
 Kiedy położysz się na poduszkę antyrozroczową, żadne roztocza ani jego alergeny Ci nie zagrożą. Poduszka antyalergiczna nanoSPACE ma w sobie czeską nanotkaninę, która zapobiega gromadzeniu się i rozmnażaniu roztoczy. Dlatego jest to idealna poduszka dla alergików i astmatyków. Materiał jest mięciutki, oddychający i w pełni chroni przed roztoczami i ich alergenami. Poduszkę wyposażono w zamek.   Artykuły pościelowe nanoSPACE zalecamy prać raz w roku w pralce, w 40 °C, co wydłuży ich żywotność (w przypadku takiej konieczności można prać również w temperaturze 60 °C), z wykorzystaniem żelu lub proszki bez zawartości chloru i fosforu. Nie zalecamy suszenia w suszarce bębnowej nawet w niskiej temperaturze.   Jak działa nanotkanina w artykułach pościelowych? Nanotkanina zapobiega gromadzeniu się roztoczy, ich alergenów, wirusów i bakterii w wypełnieniu. Wyobraź sobie nanotkaninę jako pajęczynę, której otwory mają tylko 80 nm. Wymiary roztoczy to około 420 000 nm, ich alergeny mają 1000 nm, bakterie 100 - 10 000 nm, wirus około 100 nm, a świerzb 300 000 nm. Nie mają zatem szansy przedostania się przez tkaninę. Materiał Smart Nano to tak naprawdę trójwarstwowy laminat (sandwich), złożony z tkaniny 100% mikrofibra poliestrowa - 90 gm2 na stronie odwrotnej, membrany z nanowłókien w środku i dzianiny 100% poliester 50 gm2 na stronie wierzchniej. Głównym zadaniem włókniny jest mechaniczne zabezpieczenie i utrwalenie membrany z nanowłókien. Membrana z nanowłókien pełni funkcję tkaniny barierowej.
4,0 5
234

NanoSPACE Poduszka antyroztoczowa kulkowa 500 g, 50 x 70 cm

NanoSPACE Poduszka antyroztoczowa kulkowa 500 g, 50 x 70 cm

Do wyboru: 2 rozmiary
5 ocena
233,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 233,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 125 Przyjemniaczków

OpisKiedy położysz się na poduszkę antyrozroczową, żadne roztocza ani jego alergeny Ci nie zagrożą. Poduszka antyalergiczna nanoSPACE ma w sobie czeską nanotkaninę, która zapobiega gromadzeniu się i rozmnażaniu roztoczy. Dlatego jest to idealna poduszka dla alergików i astmatyków. Materiał jest mięciutki, oddychający i w pełni chroni przed roztoczami i ich alergenami. Poduszkę wyposażono w zamek.
 
Artykuły pościelowe nanoSPACE zalecamy prać raz w roku w pralce, w 40 °C, co wydłuży ich żywotność (w przypadku takiej konieczności można prać również w temperaturze 60 °C), z wykorzystaniem żelu lub proszki bez zawartości chloru i fosforu. Nie zalecamy suszenia w suszarce bębnowej nawet w niskiej temperaturze.
 

Jak działa nanotkanina w artykułach pościelowych?

Nanotkanina zapobiega gromadzeniu się roztoczy, ich alergenów, wirusów i bakterii w wypełnieniu. Wyobraź sobie nanotkaninę jako pajęczynę, której otwory mają tylko 80 nm. Wymiary roztoczy to około 420 000 nm, ich alergeny mają 1000 nm, bakterie 100 - 10 000 nm, wirus około 100 nm, a świerzb 300 000 nm. Nie mają zatem szansy przedostania się przez tkaninę.
Materiał Smart Nano to tak naprawdę trójwarstwowy laminat (sandwich), złożony z tkaniny 100% mikrofibra poliestrowa - 90 gm2 na stronie odwrotnej, membrany z nanowłókien w środku i dzianiny 100% poliester 50 gm2 na stronie wierzchniej. Głównym zadaniem włókniny jest mechaniczne zabezpieczenie i utrwalenie membrany z nanowłókien. Membrana z nanowłókien pełni funkcję tkaniny barierowej.

Specyfikacje

Gramatura wypełnienia: 500 g
Kolor: biały
Materiał powierzchni tkaniny: 99 % poliester, 1 % poliamid 6
Materiał wypełnienia: 100% poliester (włókno puste)
Rozmiar: 50 x 70 cm
Rozmiary poduszki: 50 x 70 cm
Zalecane pranie: 40 °C

Numer katalogowy:

 227110

Dołączone pliki:

Broszurka na pościel.pdf

Udostępnij
nanospace

Ocena

4,0 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć