Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Trefl Mata do układania puzzli, 95 x 65 cm Trefl Mata do układania puzzli, 95 x 65 cm
 Lubisz składać puzzle, ale niechętnie pozostawiasz je niedokończone na dywanie, podłodze czy stole? Problem z pewnością rozwiąże specjalna mata, która bezpiecznie przechowa gotowe lub jeszcze niedokończone dzieło, zapewni bezpieczny transport i zaoszczędzi miejsce. Podkładka jest odpowiednia do puzzli o wymiarach 85 x 58 cm (1500 elementów od większości producentów). Całość składa się z kartonowych tubusów o średnicy 7,5 cm, które należy połączyć z sobą, szarej filcowej maty oraz pasków na rzep do przymocowania. Na szarym dywaniku są wyznaczone obrysy puzzli Trefl o wielkości 500, 1000 i 1500 elementów. Podkładkę można prasować, ustawiając w żelazku najniższą temperaturę, najlepiej przez cienką tkaninę (np. ścierkę). Można prać ją ręcznie w zimnej wodzie, nie należy jej wykręcać ani suszyć w suszarce do ubrań. UWAGA: W przypadku zakupu maty do składania puzzli od innego producenta zalecamy sprawdzić wymiary poskładanego obrazka. Firma Trefl jest jednym z wiodących europejskich producentów puzzli, gier planszowych i kart do gry, która działa na rynku już od 1985 roku. Oferuje ponad 30 różnych rodzajów puzzli od 2 do 6000 elementów z szeroką gamą motywów obejmujących krajobrazy naturalne, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów pędzla czy współczesnych artystów. W motywach dziecięcych polski Trefl opiera się na popularnych licencjonowanych produktach (Kubuś Puchatek, Księżniczki Disney, Samochody, Scooby Doo, Myszka Miki, Smerfy itd.), jak również na aktualnych bajkach animowanych znanych z kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.
4,0 4
58

Trefl Mata do układania puzzli, 95 x 65 cm

Trefl Mata do układania puzzli, 95 x 65 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisLubisz składać puzzle, ale niechętnie pozostawiasz je niedokończone na dywanie, podłodze czy stole? Problem z pewnością rozwiąże specjalna mata, która bezpiecznie przechowa gotowe lub jeszcze niedokończone dzieło, zapewni bezpieczny transport i zaoszczędzi miejsce. Podkładka jest odpowiednia do puzzli o wymiarach 85 x 58 cm (1500 elementów od większości producentów).

Całość składa się z kartonowych tubusów o średnicy 7,5 cm, które należy połączyć z sobą, szarej filcowej maty oraz pasków na rzep do przymocowania. Na szarym dywaniku są wyznaczone obrysy puzzli Trefl o wielkości 500, 1000 i 1500 elementów.

Podkładkę można prasować, ustawiając w żelazku najniższą temperaturę, najlepiej przez cienką tkaninę (np. ścierkę). Można prać ją ręcznie w zimnej wodzie, nie należy jej wykręcać ani suszyć w suszarce do ubrań.

UWAGA: W przypadku zakupu maty do składania puzzli od innego producenta zalecamy sprawdzić wymiary poskładanego obrazka.

Firma Trefl jest jednym z wiodących europejskich producentów puzzli, gier planszowych i kart do gry, która działa na rynku już od 1985 roku. Oferuje ponad 30 różnych rodzajów puzzli od 2 do 6000 elementów z szeroką gamą motywów obejmujących krajobrazy naturalne, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów pędzla czy współczesnych artystów. W motywach dziecięcych polski Trefl opiera się na popularnych licencjonowanych produktach (Kubuś Puchatek, Księżniczki Disney, Samochody, Scooby Doo, Myszka Miki, Smerfy itd.), jak również na aktualnych bajkach animowanych znanych z kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.

Specyfikacje

Kolor: odcienie brązowego
Szerokość: 95 cm
Wysokość: 65 cm

Numer katalogowy:

 681881
Udostępnij
trefl

Ocena

4,0 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.