Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony
LotusGrill to rewolucyjny grill bezdymny na węgiel drzewny. Nadaje się do użytku na łonie natury i we wnętrzach. Dzięki unikatowej konstrukcji i kompaktowym rozmiarom można z nim grillować w domu na balkonie, na tarasie, w ogrodzie, w kempingu, w parku, na statku albo nad jeziorem bez tego, żeby przeszkadzać sąsiadom. Żarzące serce grilla oraz pojemnik na węgiel drzewny są chronione przed kapiącym tłuszczem. Dzięki temu LotusGrill działa bezzapachowo i nie tworzy się dym ani inne substancje szkodliwe. Cichy wiatraczek zasilany 4 bateriami AA zapewni szybkie i równomierne rozżarzenie węgla drzewnego, więc grillowanie można rozpocząć po 2-3 minutach. Temperaturę można łatwo regulować za pomocą pokrętła klapy dopływu powietrza.LotusGrill został zaprojektowany jako dwuściankowy, żeby był maksymalnie bezpieczny dla ciebie i twoich dzieci. Zewnętrzna ścianka nie nagrzewa się, więc grill może stać bezpośrednio na stole i można go przenosić podczas grillowania. W przypadku jego przewrócenia rozżarzone węgielki nie wypadną dzięki zaciskom zabezpieczającym. LutusGrill można z łatwością rozłożyć na poszczególne części, co bardzo ułatwia mycie i utrzymanie – ruszt do grillowania i miska na tłuszcz zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, więc można je myć w zmywarce do naczyń! Grillowanie z grillem LotusGrill jest równocześnie ekonomiczne. Węgiel drzewny LotusGrill w dozowniku o pojemności 300 gramów starcza na 45-60 minut działania! LotusGrill jest oferowany w atrakcyjnych kolorach wraz z torbą do przenoszenia i przechowywania. Zestaw zawiera też komplet beterii AA, żelową podpałkę LotusGrill na bazie etanolu oraz 100% naturalny węgiel drzewny LotusGrill z twardego drewna bukowego.
0,0 0
941

LotusGrill XL czerwony

Wyprzedaż Darmowa wysyłka
LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony LotusGrill XL czerwony

LotusGrill XL czerwony

Dostępność: Wyprzedano

OpisLotusGrill to rewolucyjny grill bezdymny na węgiel drzewny. Nadaje się do użytku na łonie natury i we wnętrzach. Dzięki unikatowej konstrukcji i kompaktowym rozmiarom można z nim grillować w domu na balkonie, na tarasie, w ogrodzie, w kempingu, w parku, na statku albo nad jeziorem bez tego, żeby przeszkadzać sąsiadom. Żarzące serce grilla oraz pojemnik na węgiel drzewny są chronione przed kapiącym tłuszczem. Dzięki temu LotusGrill działa bezzapachowo i nie tworzy się dym ani inne substancje szkodliwe. Cichy wiatraczek zasilany 4 bateriami AA zapewni szybkie i równomierne rozżarzenie węgla drzewnego, więc grillowanie można rozpocząć po 2-3 minutach. Temperaturę można łatwo regulować za pomocą pokrętła klapy dopływu powietrza.
 
LotusGrill został zaprojektowany jako dwuściankowy, żeby był maksymalnie bezpieczny dla ciebie i twoich dzieci. Zewnętrzna ścianka nie nagrzewa się, więc grill może stać bezpośrednio na stole i można go przenosić podczas grillowania. W przypadku jego przewrócenia rozżarzone węgielki nie wypadną dzięki zaciskom zabezpieczającym. LutusGrill można z łatwością rozłożyć na poszczególne części, co bardzo ułatwia mycie i utrzymanie – ruszt do grillowania i miska na tłuszcz zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, więc można je myć w zmywarce do naczyń!
 
Grillowanie z grillem LotusGrill jest równocześnie ekonomiczne. Węgiel drzewny LotusGrill w dozowniku o pojemności 300 gramów starcza na 45-60 minut działania! LotusGrill jest oferowany w atrakcyjnych kolorach wraz z torbą do przenoszenia i przechowywania. Zestaw zawiera też komplet beterii AA, żelową podpałkę LotusGrill na bazie etanolu oraz 100% naturalny węgiel drzewny LotusGrill z twardego drewna bukowego.

Specyfikacje

Kolor: odcienie czerwieni
Materiał: nierdzewny
Średnica: 43,5 cm
Waga: 6,5 kg
Wysokość: 24,1 cm

Numer katalogowy:

 674630
Udostępnij
lotusgrill

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć