Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Kela Dozownik do mydła Imara, czarny, 175 ml Kela Dozownik do mydła Imara, czarny, 175 ml
Dozownik do mydła marki KELA jest wykonany ze stali nierdzewnej w eleganckim designu zwężającym się w kierunku środkowej linii. Dozownik można skompletować z kolejnymi produktami z kolekcji Imara.  Marka KELA powstała w 1903 roku w Niemczech i posiada ponad stuletnią tradycję. Uzyskała bardzo silną pozycję nie tylko na rynku krajowym, ale również na całym świecie. Jej artykuły gospodarstwa domowego, zwłaszcza do łazienki i kuchni są znane z innowacyjnej koncepcji z ponadczasowym designem i bezkompromisowej jakości.
0,0 0
91

Kela Dozownik do mydła Imara, czarny, 175 ml

Kela Dozownik do mydła Imara, czarny, 175 ml

Dostępność: Wyprzedano

OpisDozownik do mydła marki KELA jest wykonany ze stali nierdzewnej w eleganckim designu zwężającym się w kierunku środkowej linii. Dozownik można skompletować z kolejnymi produktami z kolekcji Imara.  
 
Marka KELA powstała w 1903 roku w Niemczech i posiada ponad stuletnią tradycję. Uzyskała bardzo silną pozycję nie tylko na rynku krajowym, ale również na całym świecie. Jej artykuły gospodarstwa domowego, zwłaszcza do łazienki i kuchni są znane z innowacyjnej koncepcji z ponadczasowym designem i bezkompromisowej jakości.

Specyfikacje

Kolor: czarny
Materiał: nierdzewny
Objętość: 175 ml
Średnica: 5,5 cm
Wysokość: 18,5 cm

Numer katalogowy:

 678424
Udostępnij
kela

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!