Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami
Karafka Cristal 1,2 l to klasyczna karafka wykonana z grubego szkła. Ma prosty kształt walca, sprzedawana w zestawie z pięcioma plastikowymi filiżankami 250 ml w różnych kolorach, które sprawiają, że Cristal jest zarówno dekoracyjna, jak i praktyczna. Różne kolory filiżanek pomogą Twoim gościom zapamiętać, która filiżanka jest czyja.W lecie podczas pikniku docenisz fakt, że wytrzymały materiał pucharków i grube szkło karafki umożliwiają użycie zestawu także na zewnątrz. Karafka i filiżanki zdobyły nagrodę Formex 2005.Rozmiary filiżanki: objętość 250 ml, średnica 8,5 cm, wysokość 5 cmMożna myć w zmywarce.
0,0 0
99

Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami

Wyprzedaż
Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami

Karafka Cristal 1,2 l z 5 filiżankami

Dostępność: Wyprzedano

OpisKarafka Cristal 1,2 l to klasyczna karafka wykonana z grubego szkła. Ma prosty kształt walca, sprzedawana w zestawie z pięcioma plastikowymi filiżankami 250 ml w różnych kolorach, które sprawiają, że Cristal jest zarówno dekoracyjna, jak i praktyczna. Różne kolory filiżanek pomogą Twoim gościom zapamiętać, która filiżanka jest czyja.
 
W lecie podczas pikniku docenisz fakt, że wytrzymały materiał pucharków i grube szkło karafki umożliwiają użycie zestawu także na zewnątrz. Karafka i filiżanki zdobyły nagrodę Formex 2005.
Rozmiary filiżanki: objętość 250 ml, średnica 8,5 cm, wysokość 5 cm
 
Można myć w zmywarce.

Specyfikacje

Materiał: szkło
Objętość: 1,2 l
Średnica: 9 cm
Wysokość: 29,5 cm

Numer katalogowy:

 102923
Udostępnij
normanncopenhagen

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć