Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Berlinger Haus Patelnia głęboka z pokrywą Granit Diamond, 24 cm Berlinger Haus Patelnia głęboka z pokrywą Granit Diamond, 24 cm
  Głęboka patelnia Granit Diamond Line jest bardzo praktyczna dzięki możliwości użycia w piekarniku. Umożliwia to przede wszystkim solidna konstrukcja korpusu z odlewanego ciśnieniowo aluminium oraz zdejmowana rączka. Jednym naciśnięciem przycisku uchwyt można wyjąć z patelni, którą następnie można włożyć do piekarnika. Osadzenie i zdjęcie rączki jest bardzo proste, można to zrobić jedną ręką. Jest to także praktyczne, jeśli chodzi o przechowywanie i utrzymywanie w czystości. Pełnowartościową głęboką patelnię do dowolnego pieca zaledwie jednym przyciskiem można zmienić w brytfannę do zapiekania lub pieczenia w piekarniku. Trójwarstwowa powierzchnia marmurowa jest nieprzywierająca, to właśnie domena serii Granit Diamond. Przygotowywane dania nie przypalają się, dzięki czemu patelnię łatwo się czyści. Patelnia zarówno zapewnia zdrowe gotowanie z zastosowaniem minimalnej ilości tłuszczu lub oleju. Warstwa wewnętrzna lub zewnętrzna nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, dzięki czemu przygotowywane dania nie tracą swoich witamin. Konstrukcja patelni z odlewanego aluminium wyznacza się wysoką stabilnością, wytrzymałością i doskonałą przewodnością cieplną, także nie tylko szybko i równomiernie się nagrzewa na całej powierzchni, ale również bardzo łatwo utrzymuje temperaturę podczas gotowania. Pomaga jej w tym również dno typu sandwich, które jest indukcyjnie i szlifowane na zewnątrz. Pokrywka ze szkła hartowanego i stali nierdzewnej w jakości 18/10 dobrze przylega do korpusu. Wbudowany otwór w naturalny sposób reguluje ilość pary wewnątrz naczynia.
5,0 1
259

Berlinger Haus Patelnia głęboka z pokrywą Granit Diamond, 24 cm

Berlinger Haus Patelnia głęboka z pokrywą Granit Diamond, 24 cm

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Głęboka patelnia Granit Diamond Line jest bardzo praktyczna dzięki możliwości użycia w piekarniku. Umożliwia to przede wszystkim solidna konstrukcja korpusu z odlewanego ciśnieniowo aluminium oraz zdejmowana rączka. Jednym naciśnięciem przycisku uchwyt można wyjąć z patelni, którą następnie można włożyć do piekarnika. Osadzenie i zdjęcie rączki jest bardzo proste, można to zrobić jedną ręką. Jest to także praktyczne, jeśli chodzi o przechowywanie i utrzymywanie w czystości. Pełnowartościową głęboką patelnię do dowolnego pieca zaledwie jednym przyciskiem można zmienić w brytfannę do zapiekania lub pieczenia w piekarniku.

Trójwarstwowa powierzchnia marmurowa jest nieprzywierająca, to właśnie domena serii Granit Diamond. Przygotowywane dania nie przypalają się, dzięki czemu patelnię łatwo się czyści. Patelnia zarówno zapewnia zdrowe gotowanie z zastosowaniem minimalnej ilości tłuszczu lub oleju. Warstwa wewnętrzna lub zewnętrzna nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, dzięki czemu przygotowywane dania nie tracą swoich witamin.

Konstrukcja patelni z odlewanego aluminium wyznacza się wysoką stabilnością, wytrzymałością i doskonałą przewodnością cieplną, także nie tylko szybko i równomiernie się nagrzewa na całej powierzchni, ale również bardzo łatwo utrzymuje temperaturę podczas gotowania. Pomaga jej w tym również dno typu sandwich, które jest indukcyjnie i szlifowane na zewnątrz. Pokrywka ze szkła hartowanego i stali nierdzewnej w jakości 18/10 dobrze przylega do korpusu. Wbudowany otwór w naturalny sposób reguluje ilość pary wewnątrz naczynia.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Kolor: czarny
Materiał: aluminium + szkło
Objętość: 2,3 l
Ogrzewanie w piekarniku: tak
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 24 cm
Wysokość: 5,5 cm

Numer katalogowy:

 121081
Udostępnij
berlingerhaus

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć