Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Woody Prostokątna huśtawka, 108 x 55 cm Woody Prostokątna huśtawka, 108 x 55 cm
 Idealna huśtawka do chwil zabawy i dobrego samopoczucia dla wszystkich dzieci. Konstrukcja huśtawki pozwala na wygodny odpoczynek i bezpieczne huśtanie się. Dzieci mogą z niej korzystać, siedząc lub leżąc. Siedzisko huśtawki składa się z pasków tekstylnych, metalowa rama jest pokryta liną. Umieszczenie jest odpowiednie nad płaską, nie betonową, brukowaną czy asfaltową powierzchnią, w odległości co najmniej 2 m od ewentualnych przeszkód, takich jak ogrodzenia, garaże, domy, zwisające gałęzie, liny do suszenia bielizny lub przewody elektryczne. Huśtawka jest przeznaczona do użytku zewnętrznego. Jednak poza sezonem i przy długiej niesprzyjającej pogodzie zalecamy przechowywanie produktu w suchym miejscu. Huśtawka jest zawieszana na metalowych pierścieniach, które są przymocowane do lin zawieszenia. Liny są mocno zakończone solidnym węzłem w dolnej części prostokątnej huśtawki. Odpowiednia dla max 2 dzieci o łącznej wadze 100 kg.
4,5 5
352

Woody Prostokątna huśtawka, 108 x 55 cm

Woody Prostokątna huśtawka, 108 x 55 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisIdealna huśtawka do chwil zabawy i dobrego samopoczucia dla wszystkich dzieci. Konstrukcja huśtawki pozwala na wygodny odpoczynek i bezpieczne huśtanie się. Dzieci mogą z niej korzystać, siedząc lub leżąc. Siedzisko huśtawki składa się z pasków tekstylnych, metalowa rama jest pokryta liną.

Umieszczenie jest odpowiednie nad płaską, nie betonową, brukowaną czy asfaltową powierzchnią, w odległości co najmniej 2 m od ewentualnych przeszkód, takich jak ogrodzenia, garaże, domy, zwisające gałęzie, liny do suszenia bielizny lub przewody elektryczne.

Huśtawka jest przeznaczona do użytku zewnętrznego. Jednak poza sezonem i przy długiej niesprzyjającej pogodzie zalecamy przechowywanie produktu w suchym miejscu. Huśtawka jest zawieszana na metalowych pierścieniach, które są przymocowane do lin zawieszenia. Liny są mocno zakończone solidnym węzłem w dolnej części prostokątnej huśtawki. Odpowiednia dla max 2 dzieci o łącznej wadze 100 kg.

Specyfikacje

Głębokość: 55 cm
Kolor: mix kolorów
Nośność: 100 kg
Szerokość: 108 cm
Wysokość: 7,5 cm
Zalecany wiek od: 3 lat

Numer katalogowy:

 688422
Udostępnij
woody

Ocena

4,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć