Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Wibrator pod oczy przeciw zmarszczkom Wibrator pod oczy przeciw zmarszczkom
Urządzenie masujące za pomocą delikatnych wibracji wspomaga ukrwienie delikatnej skóry wokół oczu. Przyczynia się to do lepszej regeneracji odmłodzenia skóry w okolicy, w której zmarszczki zaczynają się pojawiać najwcześniej. Masaż można przeprowadzać nie tylko w okolicy wokół oczu, ale również na innych miejscach na twarzy, zagrożonych powstawaniem zmarszczek.Urządzenie jest wykonane z gładkiego tworzywa sztucznego, intensywność wibracji jest dostosowana do skóry na twarzy, można go używać również na delikatną i wrażliwą skórę. Urządzenie może być stosowane również do łagodzenia obrzęków wokół oczu, kręgów lub tzw. worków pod oczami. Działa na jedną baterię AA, która nie jest dołączona do produktu.
3,5 21
30

Wibrator pod oczy przeciw zmarszczkom

Wibrator pod oczy przeciw zmarszczkom

Dostępność: Wyprzedano

OpisUrządzenie masujące za pomocą delikatnych wibracji wspomaga ukrwienie delikatnej skóry wokół oczu. Przyczynia się to do lepszej regeneracji odmłodzenia skóry w okolicy, w której zmarszczki zaczynają się pojawiać najwcześniej. Masaż można przeprowadzać nie tylko w okolicy wokół oczu, ale również na innych miejscach na twarzy, zagrożonych powstawaniem zmarszczek.
 
Urządzenie jest wykonane z gładkiego tworzywa sztucznego, intensywność wibracji jest dostosowana do skóry na twarzy, można go używać również na delikatną i wrażliwą skórę. Urządzenie może być stosowane również do łagodzenia obrzęków wokół oczu, kręgów lub tzw. worków pod oczami. Działa na jedną baterię AA, która nie jest dołączona do produktu.

Specyfikacje

Kolor: odcienie różowego
Materiał: tworzywo sztuczne
Średnica: 3 cm
Wysokość: 12 cm

Numer katalogowy:

 352251
Udostępnij

Ocena

3,5 (21 ocena)
76 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć