Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Vitility VIT-70510230 chwytak, 61 cm Vitility VIT-70510230 chwytak, 61 cm
 Chwytak lub tzw. przedłużona ręka Vitility VIT-70510230 to doskonały przyrząd dla seniorów lub osoby z ograniczeniami zdrowotnymi, które mają problemy ze zginaniem. Przedłużona ręka ma długość 61 cm i ułatwi podnoszenie przedmiotów z podłogi lub z większych wysokości. Jest odpowiednia do przedmiotów małych i lekkich, takich jak pilot do telewizora, długopisy, czasopisma lub ubrania. Wbudowany magnes umożliwia również podawanie przedmiotów metalowych, np. kluczy.
0,0 0
74

Vitility VIT-70510230 chwytak, 61 cm

Vitility VIT-70510230 chwytak, 61 cm

73,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 25 Przyjemniaczków

OpisChwytak lub tzw. przedłużona ręka Vitility VIT-70510230 to doskonały przyrząd dla seniorów lub osoby z ograniczeniami zdrowotnymi, które mają problemy ze zginaniem. Przedłużona ręka ma długość 61 cm i ułatwi podnoszenie przedmiotów z podłogi lub z większych wysokości. Jest odpowiednia do przedmiotów małych i lekkich, takich jak pilot do telewizora, długopisy, czasopisma lub ubrania. Wbudowany magnes umożliwia również podawanie przedmiotów metalowych, np. kluczy.

Specyfikacje

Długość: 61 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne

Numer katalogowy:

 358787
Udostępnij
vitility

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć