Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Urządzenie wibrujące do masażu Bąk Urządzenie wibrujące do masażu Bąk
 Urocze urządzenie do masażu w kształcie bączka, który wspomaga krążenie krwi w masowanych partiach, przyspiesza metabolizm i regenerację. Doskonale masuje np. obszar mięśni między łopatkami, mięśni szyi, pośladków, ud czy łydek. Nacisk na pomoc spowoduje, że masaż będzie jeszcze przyjemniejszy. Zasilanie 2 bateriami AA, które nie stanowią części opakowania. Aby włożyć baterie, należy zdjąć górną kolorową osłonę (tył żuka). Produkt jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych bez możliwości wyboru.
4,0 16
42

Urządzenie wibrujące do masażu Bąk

Zniżka -24%
Urządzenie wibrujące do masażu Bąk Urządzenie wibrujące do masażu Bąk Urządzenie wibrujące do masażu Bąk Urządzenie wibrujące do masażu Bąk Urządzenie wibrujące do masażu Bąk Urządzenie wibrujące do masażu Bąk Urządzenie wibrujące do masażu Bąk

Urządzenie wibrujące do masażu Bąk

16 ocena
Pierwotnie: 54,99 zł | Zniżka: 13,00 zł 41,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 41,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: wtorek 28. 05. 2024
Uzyskasz 19 Przyjemniaczków

OpisUrocze urządzenie do masażu w kształcie bączka, który wspomaga krążenie krwi w masowanych partiach, przyspiesza metabolizm i regenerację. Doskonale masuje np. obszar mięśni między łopatkami, mięśni szyi, pośladków, ud czy łydek. Nacisk na pomoc spowoduje, że masaż będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zasilanie 2 bateriami AA, które nie stanowią części opakowania. Aby włożyć baterie, należy zdjąć górną kolorową osłonę (tył żuka).

Produkt jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych bez możliwości wyboru.

Specyfikacje

Głębokość: 9 cm
Kolor: mix kolorów
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 12 cm
Wysokość: 11 cm

Numer katalogowy:

 681786
Udostępnij

Ocena

4,0 (16 ocena)
93 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.