Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Trefl Puzzle piankowe Las 8 elementów, 117 x 60 cm Trefl Puzzle piankowe Las 8 elementów, 117 x 60 cm
 Czy Twoje dzieci lubią urocze zwierzątka? Na tym obrazku puzzli znajdą ich wiele. Jest tam niedźwiedź grizzly, smukła sarna, bocian z ogromnym dziobem, kolorowy bażant, przebiegły lis, wielki łoś czy mądra sowa. Używając kolorowych punktów na jednym z elementów, mogą wyszukiwać poszczególnych kolorów układanki i tym samym nauczyć się je rozpoznawać. Poszczególne elementy można złożyć w kostkę, tunel dla autek, piękną dekorację na ścianę lub plac zabaw.   Podkładka piankowa wykonana jest z pianki polietylenowej, która przypomina grubą matę lub wielowarstwowy mirelon. Jest miękka, zmywalna, nieszkodliwa dla zdrowia, łatwa w obsłudze i kompaktowa.   Firma Trefl jest jednym z czołowych europejskich producentów puzzli, gier stołowych i kart, który działa na rynku już od 1985 roku. W jego ofercie znaleźć można 30 różnych rodzajów puzzli z liczbą elementów od 2 do 6000 z szeroką gamą motywów, które obejmują scenerie przyrodnicze, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów lub artystów współczesnych. W ramach tematyki dziecięcej polski Trefl ukierunkowany jest na długofalowo popularne produkty licencjonowane (Miś Puchatek, Królewny Disney’a, Cars, Scooby Doo, Mickey Mouse, Smerfy, itp.), jak również na bajki animowane znane z ekranów kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.
3,5 4
96

Trefl Puzzle piankowe Las 8 elementów, 117 x 60 cm

Zniżka -9%
Trefl Puzzle piankowe Las 8 elementów, 117 x 60 cm Trefl Puzzle piankowe Las 8 elementów, 117 x 60 cm Trefl Puzzle piankowe Las 8 elementów, 117 x 60 cm Trefl Puzzle piankowe Las 8 elementów, 117 x 60 cm

Trefl Puzzle piankowe Las 8 elementów, 117 x 60 cm

4 ocena
Pierwotnie: 105,99 zł | Zniżka: 10,00 zł 95,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 95,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: poniedziałek 03. 04. 2023
Uzyskasz 41 Przyjemniaczków

OpisCzy Twoje dzieci lubią urocze zwierzątka? Na tym obrazku puzzli znajdą ich wiele. Jest tam niedźwiedź grizzly, smukła sarna, bocian z ogromnym dziobem, kolorowy bażant, przebiegły lis, wielki łoś czy mądra sowa. Używając kolorowych punktów na jednym z elementów, mogą wyszukiwać poszczególnych kolorów układanki i tym samym nauczyć się je rozpoznawać. Poszczególne elementy można złożyć w kostkę, tunel dla autek, piękną dekorację na ścianę lub plac zabaw.
 
Podkładka piankowa wykonana jest z pianki polietylenowej, która przypomina grubą matę lub wielowarstwowy mirelon. Jest miękka, zmywalna, nieszkodliwa dla zdrowia, łatwa w obsłudze i kompaktowa.
 
Firma Trefl jest jednym z czołowych europejskich producentów puzzli, gier stołowych i kart, który działa na rynku już od 1985 roku. W jego ofercie znaleźć można 30 różnych rodzajów puzzli z liczbą elementów od 2 do 6000 z szeroką gamą motywów, które obejmują scenerie przyrodnicze, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów lub artystów współczesnych. W ramach tematyki dziecięcej polski Trefl ukierunkowany jest na długofalowo popularne produkty licencjonowane (Miś Puchatek, Królewny Disney’a, Cars, Scooby Doo, Mickey Mouse, Smerfy, itp.), jak również na bajki animowane znane z ekranów kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.

Specyfikacje

Głębokość: 60 cm
Ilość elementów: 8 szt.
Szerokość: 117 cm
Wysokość: 1,5 cm
Zalecany wiek od: 0 miesięcy

Numer katalogowy:

 681883
Udostępnij
trefl

Ocena

3,5 (4 ocena)
75 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć