Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Stojak 02 z litego orzecha amerykańskiego Stojak 02 z litego orzecha amerykańskiego
Stojak 02 z litego orzecha amerykańskiego marki LUGI jest przeznaczony do stania w korytarzu lub sieni. Idealnie nadaje się do odkładania 4 par butów, kluczy, torebek, parasoli i rękawic. To świetny sposób przechowywania ubrań i dodatków, który pasuje do każdego pomieszczenia. Prostota kształtu i materiału nadaje mu ponadczasowy charakter.Stojak jest częścią tzw. kolekcji A. Wszystkie jej elementy są inspirowane kształtem litery A. ich czysta estetyka wykorzystuje podstawowe kształty drewna i kontynuuje tradycje klasycznego stolarstwa meblowego. Precyzyjnie wykończone kawałki drewna połączono za pomocą czopów. Krawędzie w kilku miejscach przycięto tak, aby stojak był jak najbardziej funkcjonalny, co świadczy o wysokiej jakości prezentowanego produktu.Gratka dla fanów produktów firmy Apple - zaokrąglenia wewnętrznych rogów górnej półeczki je dokładnie dopasowane do telefonów marki Apple.
0,0 0
164

Stojak 02 z litego orzecha amerykańskiego

Wyprzedaż
Stojak 02 z litego orzecha amerykańskiego Stojak 02 z litego orzecha amerykańskiego Stojak 02 z litego orzecha amerykańskiego

Stojak 02 z litego orzecha amerykańskiego

Dostępność: Wyprzedano

OpisStojak 02 z litego orzecha amerykańskiego marki LUGI jest przeznaczony do stania w korytarzu lub sieni. Idealnie nadaje się do odkładania 4 par butów, kluczy, torebek, parasoli i rękawic. To świetny sposób przechowywania ubrań i dodatków, który pasuje do każdego pomieszczenia. Prostota kształtu i materiału nadaje mu ponadczasowy charakter.
 
Stojak jest częścią tzw. kolekcji A. Wszystkie jej elementy są inspirowane kształtem litery A. ich czysta estetyka wykorzystuje podstawowe kształty drewna i kontynuuje tradycje klasycznego stolarstwa meblowego. Precyzyjnie wykończone kawałki drewna połączono za pomocą czopów. Krawędzie w kilku miejscach przycięto tak, aby stojak był jak najbardziej funkcjonalny, co świadczy o wysokiej jakości prezentowanego produktu.
 
Gratka dla fanów produktów firmy Apple - zaokrąglenia wewnętrznych rogów górnej półeczki je dokładnie dopasowane do telefonów marki Apple.

Specyfikacje

Głębokość: 39 cm
Kolor: naturalny
Materiał: drewno
Szerokość: 54 cm
Wysokość: 93 cm

Numer katalogowy:

 604473
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć