Simplehuman Worki do kosza na śmieci N 45-50 l, 60 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci N 45-50 l, 60 szt.
Wyjątkowo mocne worki ściągane na kosz na śmieci - rozmiar N. Pojemność 45-50 l, podwójne szwy, wytrzymały sznurek do ściągania. W opakowaniu 3 x 20 szt. Nadają się do koszy Simplehuman. Worki do koszy zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowały się do wybranego kosza Simplehuman. W żadnym miejscu nic nie wystaje i jest poprawnie przymocowane. Po zamknięciu pokrywy worek nie wystaje poza nią w żadnym miejscu.   Niezwykle wytrzymały plastik i grube podwójne szwy zadbają o to, by nie dochodziło do niepożądanych pęknięć lub przerwania worka. Ponadto dzięki wygodnemu sznurkowi do ściągania wystarczy pociągnąć za sznurki z obu stron i podnieść cały worek. Następnie można go odnieść do kontenera na śmieci.   Praktyczny dozownik worków umożliwia wyciągnięcie i oderwanie nowego worka w krótką chwilę - bez rozerwania lub innego uszkodzenia. Cały dozownik należy umieścić do kieszeni na worki, co zapewni łatwą dostępność nowych worków. Opakowanie zmieścić się w przestrzeni kosza, a worek można wyciągnąć jedną ręką.
0,0 0
124

Simplehuman Worki do kosza na śmieci N 45-50 l, 60 szt.

Nowość
Simplehuman Worki do kosza na śmieci N 45-50 l, 60 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci N 45-50 l, 60 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci N 45-50 l, 60 szt.

Simplehuman Worki do kosza na śmieci N 45-50 l, 60 szt.

123,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 19. 04. 2021  
Uzyskasz 50 Przyjemniaczków

Opis

Wyjątkowo mocne worki ściągane na kosz na śmieci - rozmiar N. Pojemność 45-50 l, podwójne szwy, wytrzymały sznurek do ściągania. W opakowaniu 3 x 20 szt. Nadają się do koszy Simplehuman. Worki do koszy zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowały się do wybranego kosza Simplehuman. W żadnym miejscu nic nie wystaje i jest poprawnie przymocowane. Po zamknięciu pokrywy worek nie wystaje poza nią w żadnym miejscu.

 
Niezwykle wytrzymały plastik i grube podwójne szwy zadbają o to, by nie dochodziło do niepożądanych pęknięć lub przerwania worka. Ponadto dzięki wygodnemu sznurkowi do ściągania wystarczy pociągnąć za sznurki z obu stron i podnieść cały worek. Następnie można go odnieść do kontenera na śmieci.
 
Praktyczny dozownik worków umożliwia wyciągnięcie i oderwanie nowego worka w krótką chwilę - bez rozerwania lub innego uszkodzenia. Cały dozownik należy umieścić do kieszeni na worki, co zapewni łatwą dostępność nowych worków. Opakowanie zmieścić się w przestrzeni kosza, a worek można wyciągnąć jedną ręką.

Ilość sztuk w zestawie: 60 szt.
Objętość: 50 l
Szerokość: 40,2 cm
Wysokość: 71,1 cm
 802918
Udostępnij
simplehuman

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć