Simplehuman Worki do kosza na śmieci A 4,5 l, 90 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci A 4,5 l, 90 szt.
Wyjątkowo mocne worki ściągane na kosz - rozmiar A. Pojemność 4,5 l, podwójne szwy, wytrzymały sznurek do ściągania. Komplet to trzy opakowania po 30 szt. Najlepszy wybór do koszy Simplehuman. Worki do koszy zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowały się do wybranego kosza Simplehuman. W żadnym miejscu nic nie wystaje i jest poprawnie przymocowane. Po zamknięciu pokrywy worek nie wystaje poza nią w żadnym miejscu. Niezwykle wytrzymały plastik i grube podwójne szwy zadbają o to, by nie dochodziło do niepożądanych pęknięć lub przerwania worka. Ponadto dzięki wygodnemu sznurkowi do ściągania wystarczy pociągnąć za sznurki z obu stron i podnieść cały worek. Następnie można go odnieść do kontenera na śmieci. Praktyczny dozownik worków umożliwia wyciągnięcie i oderwanie nowego worka w krótką chwilę - bez rozerwania lub innego uszkodzenia. Cały dozownik należy umieścić do kieszeni na worki, co zapewni łatwą dostępność nowych worków. Opakowanie zmieścić się w przestrzeni kosza, a worek można wyciągnąć jedną ręką.
0,0 0
73

Simplehuman Worki do kosza na śmieci A 4,5 l, 90 szt.

Simplehuman Worki do kosza na śmieci A 4,5 l, 90 szt.

72,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 29 Przyjemniaczków

Opis

Wyjątkowo mocne worki ściągane na kosz - rozmiar A. Pojemność 4,5 l, podwójne szwy, wytrzymały sznurek do ściągania. Komplet to trzy opakowania po 30 szt. Najlepszy wybór do koszy Simplehuman. Worki do koszy zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowały się do wybranego kosza Simplehuman. W żadnym miejscu nic nie wystaje i jest poprawnie przymocowane. Po zamknięciu pokrywy worek nie wystaje poza nią w żadnym miejscu.

Niezwykle wytrzymały plastik i grube podwójne szwy zadbają o to, by nie dochodziło do niepożądanych pęknięć lub przerwania worka. Ponadto dzięki wygodnemu sznurkowi do ściągania wystarczy pociągnąć za sznurki z obu stron i podnieść cały worek. Następnie można go odnieść do kontenera na śmieci.
Praktyczny dozownik worków umożliwia wyciągnięcie i oderwanie nowego worka w krótką chwilę - bez rozerwania lub innego uszkodzenia. Cały dozownik należy umieścić do kieszeni na worki, co zapewni łatwą dostępność nowych worków. Opakowanie zmieścić się w przestrzeni kosza, a worek można wyciągnąć jedną ręką.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 90 szt.
Objętość: 4,5 l
Szerokość: 40,2 cm
Wysokość: 71,1 cm

Numer katalogowy:

 802921
Udostępnij
simplehuman

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć