Menu
Sencor SDS 8540 Osuszacz do butów Sencor SDS 8540 Osuszacz do butów
Elektryczny wysuszacz do butów Sencor SDS 8540 jest odpowiedni do suszenia zwykłych butów, jak również trekkingowych, butów narciarskich czy łyżew. Małe wymiary pozwalają na suszenie butów dziecięcych. Każdy z rodziny będzie więc miał okazję skorzystać z jego usług.Suszenie jest bardzo proste – elementy grzejne należy włożyć do butów, a przewód zasilający podłączyć do gniazdka. Osuszanie jest bardzo delikatne, obuwie jest suszone równomiernie i stopniowo bez wpływu na żywotność butów.Elementy grzejne nie dotykają się butów, włączony osuszacz można pozostawić w nich bez obawy przez całą noc. Sencor SDS 8540 spełnia wszystkie wymagania dotyczące wygodnej obsługi – jest cichy, bezpieczny, a zużycie energii elektrycznej jest znikome. Buty wysuszy za ok. 4 – 6 godzin (w zależności od rodzaju obuwia i stopnia zawilgocenia).Dla lubiących ciepło urządzenie pomoże w ogrzaniu zimnych butów przed ich założeniem.Właściwości: bezpieczna praca idealny do zastosowania w podróży cicha praca
4,0 93
56

Sencor SDS 8540 Osuszacz do butów

Wyprzedaż -24%

Sencor SDS 8540 Osuszacz do butów

93 ocena
Pierwotnie: 73,99 zł | Zniżka: 18,00 zł 55,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 26 Przyjemniaczków

OpisElektryczny wysuszacz do butów Sencor SDS 8540 jest odpowiedni do suszenia zwykłych butów, jak również trekkingowych, butów narciarskich czy łyżew. Małe wymiary pozwalają na suszenie butów dziecięcych. Każdy z rodziny będzie więc miał okazję skorzystać z jego usług.
 
Suszenie jest bardzo proste – elementy grzejne należy włożyć do butów, a przewód zasilający podłączyć do gniazdka. Osuszanie jest bardzo delikatne, obuwie jest suszone równomiernie i stopniowo bez wpływu na żywotność butów.
 
Elementy grzejne nie dotykają się butów, włączony osuszacz można pozostawić w nich bez obawy przez całą noc. Sencor SDS 8540 spełnia wszystkie wymagania dotyczące wygodnej obsługi – jest cichy, bezpieczny, a zużycie energii elektrycznej jest znikome. Buty wysuszy za ok. 4 – 6 godzin (w zależności od rodzaju obuwia i stopnia zawilgocenia).
 
Dla lubiących ciepło urządzenie pomoże w ogrzaniu zimnych butów przed ich założeniem.
 
Właściwości:
  • bezpieczna praca
  • idealny do zastosowania w podróży
  • cicha praca

Długość: 11 cm
Kolor: czarny
Pobór mocy: 8 W
Szerokość: 6 cm
Waga: 0,17 kg
Wysokość: 3,3 cm
 352183
Udostępnij
sencor

Ocena

4,0 (93 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć