Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava EK-2009 cyfrowy konwektor elektryczny Orava EK-2009 cyfrowy konwektor elektryczny
EK-2009 to nowoczesny konwektor elektryczny do ogrzewania powietrza w pomieszczeniu. Wyposażony jest w regulator elektroniczny z wyświetlaczem LED. Wystarczy podłączyć go do sieci, a w mgnieniu oka w pomieszczeniu będzie przyjemnie ciepło. Jedną z jego zalet jest szybkie nagrzewanie. W razie potrzeby można przełączać moc między 1000 a 2000 W.Bezpiecznik termiczny chroni konwektor i dom przed przegrzaniem lub pożarem. Regulator oprócz prostego ustawienia żądanej mocy w dwóch stopniach, umożliwia także ustawienie żądanej temperatury lub czasu pracy (ustawienie timera do 9 godzin) w trybie ręcznym za pomocą przycisków + (plus) i – (minus).
0,0 0
441

Orava EK-2009 cyfrowy konwektor elektryczny

Orava EK-2009 cyfrowy konwektor elektryczny

440,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 440,99 zł
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 132 Przyjemniaczków

OpisEK-2009 to nowoczesny konwektor elektryczny do ogrzewania powietrza w pomieszczeniu. Wyposażony jest w regulator elektroniczny z wyświetlaczem LED. Wystarczy podłączyć go do sieci, a w mgnieniu oka w pomieszczeniu będzie przyjemnie ciepło. Jedną z jego zalet jest szybkie nagrzewanie. W razie potrzeby można przełączać moc między 1000 a 2000 W.
 
Bezpiecznik termiczny chroni konwektor i dom przed przegrzaniem lub pożarem. Regulator oprócz prostego ustawienia żądanej mocy w dwóch stopniach, umożliwia także ustawienie żądanej temperatury lub czasu pracy (ustawienie timera do 9 godzin) w trybie ręcznym za pomocą przycisków + (plus) i – (minus).

Specyfikacje

Głębokość: 23 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Pobór mocy: 2000 W
Szerokość: 62 cm
Waga: 3,9 kg
Wysokość: 43 cm

Numer katalogowy:

 804829
Udostępnij
orava

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć