Roleta Thermo grafitowy 42 x 150 cm Roleta Thermo grafitowy 42 x 150 cm
 Rolety THERMO potrafią zapewnić doskonały efekt zaciemnienia i ochrony przed światłem słonecznym. Wykonano je ze specjalnej tkaniny termoizolacyjnej o strukturze plastra miodu. Dzięki zewnętrznej srebrnej warstwie rolety odbijają ciepło, co zapobiega przegrzewaniu pomieszczenia, w przypadku zagrzaniu okna do temperatury 60°C, temperatura w pomieszczeniu podniesie się zaledwie o 2°C. Grubość rolety wynosi 25 mm. Rolety bez względu na kolor odbijają 70% słońca.   Montaż rolety THERMO jest bardzo prosty, bez konieczności wiercenia w ramie okna. Roletę w prosty sposób zawiesza się na skrzydło okna. W mechanizmie rolety znajdują się otwory umożliwiający montaż na ścianie lub suficie. Otwieranie i zamykanie za pomocą mechanizmu łańcuszkowego można umieścić, w zależności od potrzeby, po stronie lewej lub prawej rolety.   Tkaniny z serii THERMO nie przepuszczają światła - zapewniają pełne zaciemnienie.
0,0 0
56

Roleta Thermo grafitowy 42 x 150 cm

Zniżka -24%
Roleta Thermo grafitowy 42 x 150 cm Roleta Thermo grafitowy 42 x 150 cm

Roleta Thermo grafitowy 42 x 150 cm

Pierwotnie: 73,99 zł | Zniżka: 18,00 zł 55,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: środa 03. 03. 2021  
Uzyskasz 28 Przyjemniaczków

OpisRolety THERMO potrafią zapewnić doskonały efekt zaciemnienia i ochrony przed światłem słonecznym. Wykonano je ze specjalnej tkaniny termoizolacyjnej o strukturze plastra miodu. Dzięki zewnętrznej srebrnej warstwie rolety odbijają ciepło, co zapobiega przegrzewaniu pomieszczenia, w przypadku zagrzaniu okna do temperatury 60°C, temperatura w pomieszczeniu podniesie się zaledwie o 2°C. Grubość rolety wynosi 25 mm. Rolety bez względu na kolor odbijają 70% słońca.
 
Montaż rolety THERMO jest bardzo prosty, bez konieczności wiercenia w ramie okna. Roletę w prosty sposób zawiesza się na skrzydło okna. W mechanizmie rolety znajdują się otwory umożliwiający montaż na ścianie lub suficie. Otwieranie i zamykanie za pomocą mechanizmu łańcuszkowego można umieścić, w zależności od potrzeby, po stronie lewej lub prawej rolety.
 
Tkaniny z serii THERMO nie przepuszczają światła - zapewniają pełne zaciemnienie.

Kolor: odcienie szarości
Materiał: 100% poliester
Rozmiar: 42 x 150 cm
 231346
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć