Roleta DZIEŃ i NOC kremowy 42 x 150 cm Roleta DZIEŃ i NOC kremowy 42 x 150 cm
 Rolety DZIEŃ I NOC są eleganckim rozwiązaniem Twojej prywatności w nocy oraz zaciemnienia w ciągu dnia. Rolety wyznaczają się jakością premium tkanin oraz luksusowym wyglądem. Roleta działa na zasadzie dwóch pokrywających się warstw, na których na przemian znajdują się przezroczyste i nieprzezroczyste pasy. Im jaśniejszy kolor, tym więcej światła.   Montaż rolety DZIEŃ I NOC jest bardzo prosty, bez konieczności wiercenia w ramie okna. Roletę w prosty sposób zawiesza się na skrzydło okna. W mechanizmie rolety znajdują się otwory umożliwiający montaż na ścianie lub suficie. Otwieranie i zamykanie za pomocą mechanizmu łańcuszkowego można umieścić, w zależności od potrzeby, po stronie lewej lub prawej rolety.   Tkaniny z serii DZIEŃ I NOC częściowo przepuszczają światło - nie zapewniają pełnego zaciemnienia. Szerokość pasów przezroczystych wynosi 5,5 cm, natomiast pasów pełnych 7,5 cm.
0,0 0
74

Roleta DZIEŃ i NOC kremowy 42 x 150 cm

Zniżka -20%
Roleta DZIEŃ i NOC kremowy 42 x 150 cm Roleta DZIEŃ i NOC kremowy 42 x 150 cm Roleta DZIEŃ i NOC kremowy 42 x 150 cm

Roleta DZIEŃ i NOC kremowy 42 x 150 cm

Pierwotnie: 92,99 zł | Zniżka: 19,00 zł 73,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 38 Przyjemniaczków

OpisRolety DZIEŃ I NOC są eleganckim rozwiązaniem Twojej prywatności w nocy oraz zaciemnienia w ciągu dnia. Rolety wyznaczają się jakością premium tkanin oraz luksusowym wyglądem. Roleta działa na zasadzie dwóch pokrywających się warstw, na których na przemian znajdują się przezroczyste i nieprzezroczyste pasy. Im jaśniejszy kolor, tym więcej światła.
 
Montaż rolety DZIEŃ I NOC jest bardzo prosty, bez konieczności wiercenia w ramie okna. Roletę w prosty sposób zawiesza się na skrzydło okna. W mechanizmie rolety znajdują się otwory umożliwiający montaż na ścianie lub suficie. Otwieranie i zamykanie za pomocą mechanizmu łańcuszkowego można umieścić, w zależności od potrzeby, po stronie lewej lub prawej rolety.
 
Tkaniny z serii DZIEŃ I NOC częściowo przepuszczają światło - nie zapewniają pełnego zaciemnienia. Szerokość pasów przezroczystych wynosi 5,5 cm, natomiast pasów pełnych 7,5 cm.

Kolor: beżowy
Materiał: 100% poliester
Rozmiar: 42 x 150 cm
 231250
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć