Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Ręcznik kąpielowy i ręcznik Geometria niebieski, komplet 2 szt. Ręcznik kąpielowy i ręcznik Geometria niebieski, komplet 2 szt.
 Komplet podarunkowy składający się z ręcznika kąpielowego i klasycznego zatroszczy się o maksymalną wygodę w łazience. Ręczniki doskonale absorbują wilgoć i charakteryzują się wysoką gramaturą, która stanowi gwarancję wysokiego komfortu. Ponadto ręczniki szybko schną i są bardzo przyjemne w dotyku. Komplet zawiera: 1 ręcznik 50 x 100 cm 1 ręcznik kąpielowy 70 x 140 cm
4,0 3
43

Ręcznik kąpielowy i ręcznik Geometria niebieski, komplet 2 szt.

Wyprzedaż
Ręcznik kąpielowy i ręcznik Geometria niebieski, komplet 2 szt. Ręcznik kąpielowy i ręcznik Geometria niebieski, komplet 2 szt. Ręcznik kąpielowy i ręcznik Geometria niebieski, komplet 2 szt. Ręcznik kąpielowy i ręcznik Geometria niebieski, komplet 2 szt.

Ręcznik kąpielowy i ręcznik Geometria niebieski, komplet 2 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisKomplet podarunkowy składający się z ręcznika kąpielowego i klasycznego zatroszczy się o maksymalną wygodę w łazience. Ręczniki doskonale absorbują wilgoć i charakteryzują się wysoką gramaturą, która stanowi gwarancję wysokiego komfortu. Ponadto ręczniki szybko schną i są bardzo przyjemne w dotyku.

Komplet zawiera:
  • 1 ręcznik 50 x 100 cm
  • 1 ręcznik kąpielowy 70 x 140 cm

Specyfikacje

Gramatura: 460 g/m2
Ilość sztuk w zestawie: 2 szt.
Kolor: odcienie niebieskiego
Materiał: 100% bawełna
Zalecane pranie: 40 °C

Numer katalogowy:

 224437
Udostępnij

Ocena

4,0 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.