Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Rabalux 3215 Fidel spot oświetlenie ścienne Rabalux 3215 Fidel spot oświetlenie ścienne
  Oświetlenie punktowe Fidel z 2 żarówkami w stylu industrialnym może być doskonałym wyborem do różnych pomieszczeń w domu. Wzbogaci i uzupełni salon, sypialnię lub jadalnię. Metalową oprawę w kolorze antycznego złota można przymocować do ściany za pomocą okrągłej, dekoracyjnej podstawy. Dwie głowice lampy są umieszczone na wsporniku, który jest przymocowany do dekoracyjnej podstawy. Oprawa Fidel może być używana z dwiema żarówkami, każda o mocy do 25 W. Typ gniazda to E27. Do oprawy można dobrać źródła światła o barwie białej ciepłej lub naturalnej. Dzięki elastycznym głowicom lampy można skierować światło zgodnie z własnymi potrzebami. Ten model jest dostarczany bez źródeł światła.
0,0 0
139

Rabalux 3215 Fidel spot oświetlenie ścienne

Zniżka -7%
Rabalux 3215 Fidel spot oświetlenie ścienne Rabalux 3215 Fidel spot oświetlenie ścienne Rabalux 3215 Fidel spot oświetlenie ścienne Rabalux 3215 Fidel spot oświetlenie ścienne

Rabalux 3215 Fidel spot oświetlenie ścienne

Pierwotnie: 149,00 zł | Zniżka: 10,01 zł 138,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 138,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 84 Przyjemniaczków

Opis

Oświetlenie punktowe Fidel z 2 żarówkami w stylu industrialnym może być doskonałym wyborem do różnych pomieszczeń w domu. Wzbogaci i uzupełni salon, sypialnię lub jadalnię. Metalową oprawę w kolorze antycznego złota można przymocować do ściany za pomocą okrągłej, dekoracyjnej podstawy. Dwie głowice lampy są umieszczone na wsporniku, który jest przymocowany do dekoracyjnej podstawy.

Oprawa Fidel może być używana z dwiema żarówkami, każda o mocy do 25 W. Typ gniazda to E27. Do oprawy można dobrać źródła światła o barwie białej ciepłej lub naturalnej. Dzięki elastycznym głowicom lampy można skierować światło zgodnie z własnymi potrzebami. Ten model jest dostarczany bez źródeł światła.

Specyfikacje

Głębokość: 11 cm
Kolor: złoty
Materiał: metal
Stopień ochrony IP: 20
Szerokość: 39 cm
Trzonek: E27
Wysokość: 13 cm

Numer katalogowy:

 697008
Udostępnij
rabalux

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć