Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Compactor Pojemnik do przechowywania Nordic, 50 x 38,5 x 24 cm, żółty Compactor Pojemnik do przechowywania Nordic, 50 x 38,5 x 24 cm, żółty
  W chwilach, w których starasz się uporządkować swoje ubrania, z pewnością masz wszystkiego dość. Ład i porządek w szafach i całej garderobie pozwolą Ci utrzymać eleganccy pomocnicy marki Compactor.   Wnieś do swojego wnętrza nutkę świeżości i włóż wszystkie potrzebne przedmioty do stylowych składanych pojemników w pięknych pastelowych barwach. Są odpowiednie także do organizacji mniejszych przedmiotów w całym domu. Ze względu na ich rozmiar, można je wykorzystać do szuflad, szaf lub półek. Powłoka z PVC zapewnia łatwe utrzymanie w czystości - możliwość omywania. Dostarczane w stanie złożonym na płasko - łatwe złożenie.
2,5 9
46

Compactor Pojemnik do przechowywania Nordic, 50 x 38,5 x 24 cm, żółty

Compactor Pojemnik do przechowywania Nordic, 50 x 38,5 x 24 cm, żółty

Dostępność: Wyprzedano

Opis

W chwilach, w których starasz się uporządkować swoje ubrania, z pewnością masz wszystkiego dość. Ład i porządek w szafach i całej garderobie pozwolą Ci utrzymać eleganccy pomocnicy marki Compactor.
 
Wnieś do swojego wnętrza nutkę świeżości i włóż wszystkie potrzebne przedmioty do stylowych składanych pojemników w pięknych pastelowych barwach. Są odpowiednie także do organizacji mniejszych przedmiotów w całym domu. Ze względu na ich rozmiar, można je wykorzystać do szuflad, szaf lub półek. Powłoka z PVC zapewnia łatwe utrzymanie w czystości - możliwość omywania. Dostarczane w stanie złożonym na płasko - łatwe złożenie.

Specyfikacje

Głębokość: 38,5 cm
Kolor: żółty
Materiał: PCV
Szerokość: 50 cm
Waga: 0,7 kg
Wysokość: 24 cm

Numer katalogowy:

 118715
Udostępnij
compactor

Ocena

2,5 (9 ocena)
66 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć