Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny
  Wydajny robot kuchenny KM 1197 firmy ProfiCook jest wyposażony w profesjonalny, silnik o mocy 1200 W. Oprócz wysokiej jakości mocnego silnika, jest on wyposażony w specjalną wytrzymałą przekładnię. Solidny korpus robota kuchennego jest wykonany z odlewu aluminium i wraz z przyssawkami przyczynia się do wysokiej stabilności. Oznacza to, że robot nie będzie przesuwał się po blacie podczas pracy. Elektroniczna kontrola prędkości w zależności od obciążenia jest zaletą w porównaniu z dostępnymi na rynku robotami. Przy niskich i wysokich obciążeniach prędkość jest stała. Prędkość można jednak regulować (0/1/2/3/4/5/6 + prędkość impulsowa). Prędkości ustawia się za pomocą podświetlanego pokrętła. Ramię można obracać za pomocą mechanizmu zwalniającego. Przydatną funkcją jest powolny start, który znajduje zastosowanie podczas miksowania. Zapobiega to niepożądanemu rozpryskiwaniu składników poza miskę. Jeśli mimo to tak się stanie, zapobiegnie temu przezroczysta pokrywa ochronna wyposażona w otwór do uzupełniania składników w misce. Misa ma pojemność 5 litrów, co wystarcza na około 2,5-3 kg ciasta. Oprócz robota kuchennego w zestawie znajdują się następujące akcesoria: hak z odlewu aluminium do ciast ciężkich (drożdżowych lub chlebowych), hak z odlewu aluminium do ciast lekkich, trzepaczka ze stali nierdzewnej do ubijania jajek i śmietany. Wśród wyposażenia nie może także zabraknąć elementów bezpieczeństwa. Jednym z nich jest na przykład przycisk bezpieczeństwa, który aktywuje się poprzez podniesienie ramienia. Ma to na celu uniemożliwienie pracy robota kuchennego, gdy chcemy na przykład zmienić akcesoria. Robot kuchenny został zaprojektowany tak, aby jego obsługa, konserwacja i czyszczenie były jak najprostsze. Zasilanie wynosi 220-240 V, 50/60 Hz.
0,0 0
600

ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny

Darmowa wysyłka
ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny

ProfiCook KM 1197 RD robot kuchenny

599,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 599,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: piątek 19. 04. 2024
Uzyskasz 293 Przyjemniaczków

Opis

Wydajny robot kuchenny KM 1197 firmy ProfiCook jest wyposażony w profesjonalny, silnik o mocy 1200 W. Oprócz wysokiej jakości mocnego silnika, jest on wyposażony w specjalną wytrzymałą przekładnię. Solidny korpus robota kuchennego jest wykonany z odlewu aluminium i wraz z przyssawkami przyczynia się do wysokiej stabilności. Oznacza to, że robot nie będzie przesuwał się po blacie podczas pracy.

Elektroniczna kontrola prędkości w zależności od obciążenia jest zaletą w porównaniu z dostępnymi na rynku robotami. Przy niskich i wysokich obciążeniach prędkość jest stała. Prędkość można jednak regulować (0/1/2/3/4/5/6 + prędkość impulsowa). Prędkości ustawia się za pomocą podświetlanego pokrętła. Ramię można obracać za pomocą mechanizmu zwalniającego. Przydatną funkcją jest powolny start, który znajduje zastosowanie podczas miksowania. Zapobiega to niepożądanemu rozpryskiwaniu składników poza miskę. Jeśli mimo to tak się stanie, zapobiegnie temu przezroczysta pokrywa ochronna wyposażona w otwór do uzupełniania składników w misce.

Misa ma pojemność 5 litrów, co wystarcza na około 2,5-3 kg ciasta.

Oprócz robota kuchennego w zestawie znajdują się następujące akcesoria: hak z odlewu aluminium do ciast ciężkich (drożdżowych lub chlebowych), hak z odlewu aluminium do ciast lekkich, trzepaczka ze stali nierdzewnej do ubijania jajek i śmietany.

Wśród wyposażenia nie może także zabraknąć elementów bezpieczeństwa. Jednym z nich jest na przykład przycisk bezpieczeństwa, który aktywuje się poprzez podniesienie ramienia. Ma to na celu uniemożliwienie pracy robota kuchennego, gdy chcemy na przykład zmienić akcesoria. Robot kuchenny został zaprojektowany tak, aby jego obsługa, konserwacja i czyszczenie były jak najprostsze.

Zasilanie wynosi 220-240 V, 50/60 Hz.

Specyfikacje

Głębokość: 26 cm
Kolor: czerwony
Pobór mocy: 1200 W
Pojemność pojemnika: 5 l
Szerokość: 40 cm
Waga: 6 kg
Wysokość: 42 cm

Numer katalogowy:

 805831
Udostępnij
proficook

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć