Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80 Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80
 Profesjonalny, wielofunkcyjny oczyszczacz parowy: odkurza, czyści i suszy parą. Unico to nie tylko najlepszy odkurzacz, ale także bardzo mocny oczyszczacz parowy. Wystarczy jedno pociągnięcie, a moc czyszczenia parą sprawi, że każda powierzchnia będzie czysta i wolna od bakterii. Szybko, skutecznie i bez chemii.   Unico to niezawodny partner w walce z alergiami, został zaprojektowany do najskuteczniejszego wychwytywania cząstek kurzu. Równie skutecznie wychwytuje pyłki, zapobiegając sezonowym alergiom. Filtr HEPA wraz z filtracją 5-fazową przywraca idealnie oczyszczone powietrze w domu. Unico posiada zintegrowany kocioł parowy, który w sposób ciągły wytwarza parę. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić pieniądze na środkach chemicznych, ale także zapewni higieniczne sprzątanie przyjazne dla środowiska. Odkurzacze parowe Unico udowodniły w testach niezależnych laboratoriów, że skutecznie eliminują do 99,99% najczęściej występujących bakterii i wirusów.   Innowacyjny Multibrush radzi sobie ze wszystkim - odkurzaniem, czyszczeniem parą i suszeniem. Jedno kliknięcie dostosowuje położenie szczotki w zależności od czyszczonej powierzchni i jej funkcji. Nie ma potrzeby zakładania nakładek tekstylnych do czyszczenia parą lub suszenia. Szczotka posiada delikatne włosie, które nie rysuje delikatnych powierzchni oraz gumowe wkładki do czyszczenia i suszenia wymagających powierzchni. Unico MCV80_Total Clean & Turbo oferuje szeroką gamę akcesoriów, które pomogą Ci wyczyścić cały dom za pomocą jednego urządzenia.   Urządzenie posiada 3 automatyczne programy, dzięki którym każdy może sobie poradzić z dokładnym sprzątaniem. Wystarczy wybrać odpowiedni program, a on sam zajmie się wszystkim, niezależnie od tego, czy będzie to prawidłowa kalibracja pary lub siły ssania, czy też połączenie obu tych funkcji. Ponadto Unico wyposażono w automatyczne uzupełnianie wody, dzięki czemu wystarczy na bieżąco uzupełniać wodę bez konieczności przerywania pracy. Dzięki praktycznemu wydłużonemu uchwytowi nie będziesz musiał się schylać podczas obsługi urządzenia, co pozwoli Ci na swobodne poruszanie się we wszystkich kierunkach. Zamocuj specjalny uchwyt do rączki, by mieć wszystkie akcesoria pod ręką.   Unico MCV85_Total Clean & Turbo został zaprojektowany i zmontowany we Włoszech. Na każdym kroku dołożono staranności i odpowiedniej uwagi, aby zapewnić wysoką jakość produktu końcowego.  
0,0 0
3980

Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80

Darmowa wysyłka
Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80 Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80 Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80 Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80 Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80 Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80

Polti Wielofunkcyjny odkurzacz parowy UNICO MCV80

3 979,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 1002 Przyjemniaczków

OpisProfesjonalny, wielofunkcyjny oczyszczacz parowy: odkurza, czyści i suszy parą. Unico to nie tylko najlepszy odkurzacz, ale także bardzo mocny oczyszczacz parowy. Wystarczy jedno pociągnięcie, a moc czyszczenia parą sprawi, że każda powierzchnia będzie czysta i wolna od bakterii. Szybko, skutecznie i bez chemii.
 
Unico to niezawodny partner w walce z alergiami, został zaprojektowany do najskuteczniejszego wychwytywania cząstek kurzu. Równie skutecznie wychwytuje pyłki, zapobiegając sezonowym alergiom. Filtr HEPA wraz z filtracją 5-fazową przywraca idealnie oczyszczone powietrze w domu. Unico posiada zintegrowany kocioł parowy, który w sposób ciągły wytwarza parę. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić pieniądze na środkach chemicznych, ale także zapewni higieniczne sprzątanie przyjazne dla środowiska. Odkurzacze parowe Unico udowodniły w testach niezależnych laboratoriów, że skutecznie eliminują do 99,99% najczęściej występujących bakterii i wirusów.
 
Innowacyjny Multibrush radzi sobie ze wszystkim - odkurzaniem, czyszczeniem parą i suszeniem. Jedno kliknięcie dostosowuje położenie szczotki w zależności od czyszczonej powierzchni i jej funkcji. Nie ma potrzeby zakładania nakładek tekstylnych do czyszczenia parą lub suszenia. Szczotka posiada delikatne włosie, które nie rysuje delikatnych powierzchni oraz gumowe wkładki do czyszczenia i suszenia wymagających powierzchni. Unico MCV80_Total Clean & Turbo oferuje szeroką gamę akcesoriów, które pomogą Ci wyczyścić cały dom za pomocą jednego urządzenia.
 
Urządzenie posiada 3 automatyczne programy, dzięki którym każdy może sobie poradzić z dokładnym sprzątaniem. Wystarczy wybrać odpowiedni program, a on sam zajmie się wszystkim, niezależnie od tego, czy będzie to prawidłowa kalibracja pary lub siły ssania, czy też połączenie obu tych funkcji. Ponadto Unico wyposażono w automatyczne uzupełnianie wody, dzięki czemu wystarczy na bieżąco uzupełniać wodę bez konieczności przerywania pracy. Dzięki praktycznemu wydłużonemu uchwytowi nie będziesz musiał się schylać podczas obsługi urządzenia, co pozwoli Ci na swobodne poruszanie się we wszystkich kierunkach. Zamocuj specjalny uchwyt do rączki, by mieć wszystkie akcesoria pod ręką.
 
Unico MCV85_Total Clean & Turbo został zaprojektowany i zmontowany we Włoszech. Na każdym kroku dołożono staranności i odpowiedniej uwagi, aby zapewnić wysoką jakość produktu końcowego.
 

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 9 m
Głębokość: 51 cm
Kolor: odcienie szarości
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość worka/pojemnika: 0,8 l
Pobór mocy: 2200 W
Szerokość: 26 cm
Waga: 10 kg
Wysokość: 45 cm

Numer katalogowy:

 120302
Udostępnij
polti

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć