Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Pojemnik z tworzywa sztucznego na żywność Amsterdam, 450 ml Pojemnik z tworzywa sztucznego na żywność Amsterdam, 450 ml
  Praktyczny, przezroczysty, prostokątny pojemnik z tworzywa sztucznego nadaje się do codziennego użytku w domu, ale także do przenoszenia, przewożenia jedzenia do pracy, na wycieczce lub podczas urlopu. Jest idealnym pojemnikiem do przechowywania świeżej żywności lub resztek z obiadu w lodówce.  Dzięki silikonowej uszczelce w pokrywie i bocznych klipsom można go szczelnie zamknąć, aby zupa, sos, jogurt z sałatki czy marynata z mięsa przygotowanego do grillowania nie wylały się. 
5,0 1
25

Pojemnik z tworzywa sztucznego na żywność Amsterdam, 450 ml

Pojemnik z tworzywa sztucznego na żywność Amsterdam, 450 ml

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Praktyczny, przezroczysty, prostokątny pojemnik z tworzywa sztucznego nadaje się do codziennego użytku w domu, ale także do przenoszenia, przewożenia jedzenia do pracy, na wycieczce lub podczas urlopu. Jest idealnym pojemnikiem do przechowywania świeżej żywności lub resztek z obiadu w lodówce. 
Dzięki silikonowej uszczelce w pokrywie i bocznych klipsom można go szczelnie zamknąć, aby zupa, sos, jogurt z sałatki czy marynata z mięsa przygotowanego do grillowania nie wylały się. 

Specyfikacje

Głębokość: 11 cm
Kolor: przezroczysty
Kuchenka mikrofalowa: tak
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 450 ml
Szerokość: 22 cm
Wysokość: 4,3 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 126979
Udostępnij

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.