Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt. 4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt.
Koniec z marnowaniem jedzenia! Praktyczne silikonowe wieczka posłużą nie tylko do ochrony owoców i warzyw, ale z łatwością można je również nałożyć na miski, puszki i pudełka, zamiast klasycznego wieczka. Tworzą hermetyczną i wodoszczelną pokrywę, która zapobiega wysychaniu i przedwczesnemu psuciu się żywności. Ponadto ochronią resztę produktów w lodówce przed rozprzestrzenianiem się zapachu w przypadku aromatycznych potraw.Wieczka są wykonane z elastycznego silikonu, dzięki czemu dobrze się dopasowują i przylegają. W zestawie znajduje się 6 praktycznych wielkości. Silikon nadaje się do kontaktu z żywnością, nie chłonie zapachów i jest odporny na ciepło. Są przezroczyste, także zawsze wiadomo co jest przechowywane pod wieczkiem.Zalety: utrzymuje świeżość i chroni przed wysychaniem żywności hermetyczna i wodoszczelna ochrona do wielokrotnego użytku silikon nie pochłania zapachów i jest odporny na ciepło szeroki zakres zastosowań 6 pokrywek o średnicach: 6,5 cm, 9,5 cm, 11,5 cm, 14,5 cm, 16,5 cm i 21 cm
4,0 740
19

4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt.

Zniżka -59%
4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt. 4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt. 4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt. 4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt. 4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt. 4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt. 4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt. 4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt.
Teraz ten produkt ogląda 5 klientów W tym tygodniu produkt kupiło 63 klientów

4Home Komplet silikonowych wieczek Fresh, 6 szt.

740 ocena
Pierwotnie: 45,99 zł | Zniżka: 26,99 zł 19,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 19,00 zł
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 15 Przyjemniaczków

OpisKoniec z marnowaniem jedzenia! Praktyczne silikonowe wieczka posłużą nie tylko do ochrony owoców i warzyw, ale z łatwością można je również nałożyć na miski, puszki i pudełka, zamiast klasycznego wieczka. Tworzą hermetyczną i wodoszczelną pokrywę, która zapobiega wysychaniu i przedwczesnemu psuciu się żywności. Ponadto ochronią resztę produktów w lodówce przed rozprzestrzenianiem się zapachu w przypadku aromatycznych potraw.
 
Wieczka są wykonane z elastycznego silikonu, dzięki czemu dobrze się dopasowują i przylegają. W zestawie znajduje się 6 praktycznych wielkości. Silikon nadaje się do kontaktu z żywnością, nie chłonie zapachów i jest odporny na ciepło. Są przezroczyste, także zawsze wiadomo co jest przechowywane pod wieczkiem.
 
 
Zalety:
  • utrzymuje świeżość i chroni przed wysychaniem żywności
  • hermetyczna i wodoszczelna ochrona
  • do wielokrotnego użytku
  • silikon nie pochłania zapachów i jest odporny na ciepło
  • szeroki zakres zastosowań
  • 6 pokrywek o średnicach: 6,5 cm, 9,5 cm, 11,5 cm, 14,5 cm, 16,5 cm i 21 cm

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 6 szt.
Kolor: przejrzysty
Materiał: silikon lekarski
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 802824
Udostępnij
a4home

Ocena

4,0 (740 ocena)
96 % klientów poleca
10 opinii

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.