Menu
Pas dekoracyjny Krecik, 500 x 14 cm Pas dekoracyjny Krecik, 500 x 14 cm
 Dla wszystkich dziewczyn i chłopców, którzy lubią krecika. Możesz ozdobić ich pokój tą legendarną postacią, którą znają chyba wszystkie dzieci. Pasek dekoracyjny można zastosować oddzielnie lub w połączeniu z innymi tapetami i dekoracjami.   Aplikacja jest bardzo łatwa. Na czystej i gładkiej powierzchnię należy narysować linię poziomą i umieścić na niej pas dekoracyjny. Przed końcowym dociśnięciem pasa należy upewnić się, że został on poprawnie umieszczony. By ułatwić naklejanie pasa dekoracyjnego, można go podgrzać za pomocą suszarki. Należy nanosić pas bezpośrednio na ścianę, nie na tapetę. Jeżeli chcesz usunąć pas, wystarczy, że go lekko pociągniesz. Materiał: folia samoprzylepna PVC.   Produkt wykonano w UE. Niniejszy produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych i może być nanoszony przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osób dorosłych. Należy przechowywać i chronić przed dziećmi do lat 3 z uwagi na niebezpieczeństwo uduszenia.
0,0 0
56

Pas dekoracyjny Krecik, 500 x 14 cm

Zniżka -24%

Pas dekoracyjny Krecik, 500 x 14 cm

Pierwotnie: 73,99 zł | Zniżka: 18,00 zł 55,99 zł  z VAT
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 31 Przyjemniaczków

OpisDla wszystkich dziewczyn i chłopców, którzy lubią krecika. Możesz ozdobić ich pokój tą legendarną postacią, którą znają chyba wszystkie dzieci. Pasek dekoracyjny można zastosować oddzielnie lub w połączeniu z innymi tapetami i dekoracjami.
 
Aplikacja jest bardzo łatwa. Na czystej i gładkiej powierzchnię należy narysować linię poziomą i umieścić na niej pas dekoracyjny. Przed końcowym dociśnięciem pasa należy upewnić się, że został on poprawnie umieszczony. By ułatwić naklejanie pasa dekoracyjnego, można go podgrzać za pomocą suszarki. Należy nanosić pas bezpośrednio na ścianę, nie na tapetę. Jeżeli chcesz usunąć pas, wystarczy, że go lekko pociągniesz. Materiał: folia samoprzylepna PVC.
 
Produkt wykonano w UE. Niniejszy produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych i może być nanoszony przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osób dorosłych. Należy przechowywać i chronić przed dziećmi do lat 3 z uwagi na niebezpieczeństwo uduszenia.

Bohater: Krecik
Długość: 500 cm
Kolor: odcienie niebieskiego
Szerokość: 14 cm
 688544
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć