Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Oświetlenie LED na baterie imprezowe, 30 żarówek, 4,5 m Oświetlenie LED na baterie imprezowe, 30 żarówek, 4,5 m
 Wesołe oświetlenie z 30 kolorowymi żarówkami to idealny wybór na dekorację imprezową. Średnica żarówki to 4 cm, posiada gwint metalowy, kolory ustawione są naprzemiennie: czerwony, pomarańczowy, zielony i żółty. Żarówki są plastikowe, świecą ciepłym białym światłem i są umieszczone na ołowianym przewodzie. Pomiędzy poszczególnymi żarówkami jest odległość 15 cm.   Oświetlenie zasilane jest 3 bateriami AA, których nie dołączono do zestawu. Baterie należy umieścić w pudełku, które jest przeznaczone do użytku wewnątrz.
4,5 23
58

Oświetlenie LED na baterie imprezowe, 30 żarówek, 4,5 m

Zniżka -43%
Oświetlenie LED na baterie imprezowe, 30 żarówek, 4,5 m Oświetlenie LED na baterie imprezowe, 30 żarówek, 4,5 m Oświetlenie LED na baterie imprezowe, 30 żarówek, 4,5 m

Oświetlenie LED na baterie imprezowe, 30 żarówek, 4,5 m

23 ocena
Pierwotnie: 101,99 zł | Zniżka: 44,00 zł 57,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57,99 zł
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 28 Przyjemniaczków

OpisWesołe oświetlenie z 30 kolorowymi żarówkami to idealny wybór na dekorację imprezową. Średnica żarówki to 4 cm, posiada gwint metalowy, kolory ustawione są naprzemiennie: czerwony, pomarańczowy, zielony i żółty. Żarówki są plastikowe, świecą ciepłym białym światłem i są umieszczone na ołowianym przewodzie. Pomiędzy poszczególnymi żarówkami jest odległość 15 cm.
 
Oświetlenie zasilane jest 3 bateriami AA, których nie dołączono do zestawu. Baterie należy umieścić w pudełku, które jest przeznaczone do użytku wewnątrz.

Specyfikacje

Materiał: tworzywo sztuczne, metal

Numer katalogowy:

 692080
Udostępnij

Ocena

4,5 (23 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć