Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Happy Green Lampa naftowa 25 cm Happy Green Lampa naftowa 25 cm
Do najpopularniejszych lamp naftowych należą klasyczne, blaszane lampy z knotem, które bez obawy można postawić lub powiesić. Lampy naftowe są wytrzymałe i bardzo stabilne, dlatego można je używać w wilgotnych czy wietrznych miejscach.Lampa jest dostępna w czterech różnych kolorach bez możliwości wyboru.Knot jest okrągły o średnicy ok. 8 mm.Napełnianie lampy: Nie napełniaj lampy, kiedy się pali! Nie napełniaj jej również w przypadku, kiedy znajduje się w pobliżu innych źródeł ognia. W celu napełnienia lampy odkręć szklany klosz. Paliwo – parafinę lub naftę wlewaj za pomocą lejka do 3 wysokości pojemnika. Wlewaj ostrożnie, unikając rozlania. Rozlaną ciecz wytrzyj suchą ściereczką jeszcze przez zapaleniem lampy. Upewnij się, że w pojemniku nie znajduje się woda. Knot powinien być wyciągnięty ok. 2 mm nad uchwytem, musi być wykonany z 100% bawełny.Zapalanie lampy: Poczekaj 5 – 7 minut, aby knot nasiąknął naftą. Zdejmij szkło, zapal knot długą zapałką. Przekręć kółeczkiem z boku lampy, regulując wysokość płomienia. Płomień nie może przekraczać 3 cm! Jeżeli płomień jest wyższy, zgaś go. Usuń resztki knota i zmniejsz jego długość. Następnie ponownie zapal.Zgaszanie lampy: Przekręć kółeczkiem z boku lampy tak długo, aż zniknie płomień. W żadnym przypadku nie zagaszaj płomienia za pomocą wody!
4,0 148
37

Happy Green Lampa naftowa 25 cm

Zniżka -8%
Happy Green Lampa naftowa 25 cm
W tym tygodniu produkt kupiło 6 klientów

Happy Green Lampa naftowa 25 cm

148 ocena
Pierwotnie: 39,99 zł | Zniżka: 3,00 zł 36,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36,99 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 20 Przyjemniaczków

OpisDo najpopularniejszych lamp naftowych należą klasyczne, blaszane lampy z knotem, które bez obawy można postawić lub powiesić. Lampy naftowe są wytrzymałe i bardzo stabilne, dlatego można je używać w wilgotnych czy wietrznych miejscach.
Lampa jest dostępna w czterech różnych kolorach bez możliwości wyboru.
Knot jest okrągły o średnicy ok. 8 mm.
 
Napełnianie lampy: Nie napełniaj lampy, kiedy się pali! Nie napełniaj jej również w przypadku, kiedy znajduje się w pobliżu innych źródeł ognia. W celu napełnienia lampy odkręć szklany klosz. Paliwo – parafinę lub naftę wlewaj za pomocą lejka do 3 wysokości pojemnika. Wlewaj ostrożnie, unikając rozlania. Rozlaną ciecz wytrzyj suchą ściereczką jeszcze przez zapaleniem lampy. Upewnij się, że w pojemniku nie znajduje się woda. Knot powinien być wyciągnięty ok. 2 mm nad uchwytem, musi być wykonany z 100% bawełny.
 
Zapalanie lampy: Poczekaj 5 – 7 minut, aby knot nasiąknął naftą. Zdejmij szkło, zapal knot długą zapałką. Przekręć kółeczkiem z boku lampy, regulując wysokość płomienia. Płomień nie może przekraczać 3 cm! Jeżeli płomień jest wyższy, zgaś go. Usuń resztki knota i zmniejsz jego długość. Następnie ponownie zapal.
 
Zgaszanie lampy: Przekręć kółeczkiem z boku lampy tak długo, aż zniknie płomień. W żadnym przypadku nie zagaszaj płomienia za pomocą wody!

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 1 szt.
Kolor: mix kolorów
Materiał: metal + szkło
Waga: 0,56 kg
Wysokość: 25 cm

Numer katalogowy:

 676561
Udostępnij
happygreen

Ocena

4,0 (148 ocena)
93 % klientów poleca
4 opinia

Pytania

Ten produkt ma 5 pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć