Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Termos blaszany For Man 0,7 l Orion Termos blaszany For Man 0,7 l
 Kolorowy termon w kształcie puszki jest bardzo interesujący i pomysłowy. Utrzyma temperaturę ciepłego napoju do 12 godzin, zimnego 8 godzin. Im bardziej jest napełniony, tym lepiej utrzymuje odpowiednią temperaturę. Termos posiada otwierany ustnik w pokrywie. Pokrywa posiada gwint z uszczelką silikonową.   Przed napełnieniem należy wlać do puszki termicznej gorącą wodę na ciepłe napoje i zimną na zimne napoje. Pojemnik w ten sposób przyjmie ciepło lub zacznie chłodzić. Po ok. 5 minutach wodę należy wylać i napełnić puszkę termiczną napojem. Maksymalnie należy napełniać do 90%.
4,5 72
60

Orion Termos blaszany For Man 0,7 l

Orion Termos blaszany For Man 0,7 l

72 ocena
59,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: środa 07. 06. 2023
Uzyskasz 29 Przyjemniaczków

OpisKolorowy termon w kształcie puszki jest bardzo interesujący i pomysłowy. Utrzyma temperaturę ciepłego napoju do 12 godzin, zimnego 8 godzin. Im bardziej jest napełniony, tym lepiej utrzymuje odpowiednią temperaturę. Termos posiada otwierany ustnik w pokrywie. Pokrywa posiada gwint z uszczelką silikonową.
 
Przed napełnieniem należy wlać do puszki termicznej gorącą wodę na ciepłe napoje i zimną na zimne napoje. Pojemnik w ten sposób przyjmie ciepło lub zacznie chłodzić. Po ok. 5 minutach wodę należy wylać i napełnić puszkę termiczną napojem. Maksymalnie należy napełniać do 90%.

Specyfikacje

Kolor: odcienie zieleni
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Objętość: 0,7 l
Średnica: 7,5 cm
Wysokość: 21 cm

Numer katalogowy:

 109177
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (72 ocena)
98 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć