Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Termos blaszany Dakar, 0,7 l Orion Termos blaszany Dakar, 0,7 l
 Orion to nie tylko akcesoria gospodarstwa domowego, ale również silny zespół kierowców. To dzięki nim powstał stylowy stalowy termos w formie puszki termicznej, która składa hołd uczestnikom adrenalinowego Rajdu Dakar. Utrzymuje ciepło do 12 godzin, zimne napoje do 8 godzin, dzięki podwójnej ścianie stalowej. Sprawdzi się w szkole, w pracy, na treningu i podczas podróży służbowej. Doskonale sprawdzi się podczas upalnych letnich dni, kiedy przyniesie odświeżenie i szybko ugasi pragnienie. W zimie ogrzeje gorącym napojem. 
0,0 0
42

Orion Termos blaszany Dakar, 0,7 l

Orion Termos blaszany Dakar, 0,7 l

Dostępność: Wyprzedano

OpisOrion to nie tylko akcesoria gospodarstwa domowego, ale również silny zespół kierowców. To dzięki nim powstał stylowy stalowy termos w formie puszki termicznej, która składa hołd uczestnikom adrenalinowego Rajdu Dakar.
Utrzymuje ciepło do 12 godzin, zimne napoje do 8 godzin, dzięki podwójnej ścianie stalowej. Sprawdzi się w szkole, w pracy, na treningu i podczas podróży służbowej. Doskonale sprawdzi się podczas upalnych letnich dni, kiedy przyniesie odświeżenie i szybko ugasi pragnienie. W zimie ogrzeje gorącym napojem. 

Specyfikacje

Kolor: odcienie niebieskiego
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Objętość: 0,7 l
Średnica: 7,5 cm
Waga: 0,30 kg
Wysokość: 21 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 124363
Udostępnij
orion

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć