Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1 Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1
Czekasz na swój ulubiony posiłek, masz dużą rodzinę lub gości, którym chcesz podać jedzenie bez czekania? Dzięki Orava ST-440 możesz szybko przygotowywać smaczne posiłki. Wszyscy przy stole będą zaskoczeni, jak błyskawicznie ich porcja gorącego jedzenia znajdzie się na talerzu.Kto nie kocha tostów? Są niezawodnie sycące na śniadanie i szybko odpędzą głód po powrocie do domu z pracy czy szkoły. Klasyczne z szynką, serem i ketchupem, ale także z różnymi smarowidłami, od tuńczyka po jajko, z suszonymi pomidorami i rukolą lub przygotowane na słodko z dżemem - każdy ma swoje ulubione tosty, których nie może się nasycić.Jeśli chcesz zadowolić dzieci, przygotuj gofry z dżemem, bitą śmietaną i gorącą czekoladą. Wystarczy wybrać gofrownice z trio blach do pieczenia, a ciasto będzie gotowe w mgnieniu oka, a gdy tylko dzieci skończą odrabiać lekcje, będą kuszone do stołu słodkimi przysmakami jako ostateczną nagrodą.Chociaż nie jest to letni sezon grillowy, czy masz ochotę na grillowanego kurczaka, cukinię lub inne warzywa ugotowane do perfekcji? Włóż płyty grillowe do urządzenia i grillowanie może się rozpocząć! Płyty, gdy są zamknięte, szybko grillują jedzenie po obu stronach, ale jeśli pozostawisz je otwarte, podwajają obszar grillowania. Te żebrowane płyty grillowe doskonale nadają się również do grillowania panini, tortilli lub wrapów.
3,5 4
410

Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1

Nowość
Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1 Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1 Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1 Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1 Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1 Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1 Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1 Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1

Orava ST-440 Opiekacz do kanapek 3w1

4 ocena
409,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 409,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: czwartek 29. 02. 2024
Uzyskasz 187 Przyjemniaczków

OpisCzekasz na swój ulubiony posiłek, masz dużą rodzinę lub gości, którym chcesz podać jedzenie bez czekania? Dzięki Orava ST-440 możesz szybko przygotowywać smaczne posiłki. Wszyscy przy stole będą zaskoczeni, jak błyskawicznie ich porcja gorącego jedzenia znajdzie się na talerzu.
 
Kto nie kocha tostów? Są niezawodnie sycące na śniadanie i szybko odpędzą głód po powrocie do domu z pracy czy szkoły. Klasyczne z szynką, serem i ketchupem, ale także z różnymi smarowidłami, od tuńczyka po jajko, z suszonymi pomidorami i rukolą lub przygotowane na słodko z dżemem - każdy ma swoje ulubione tosty, których nie może się nasycić.
 
Jeśli chcesz zadowolić dzieci, przygotuj gofry z dżemem, bitą śmietaną i gorącą czekoladą. Wystarczy wybrać gofrownice z trio blach do pieczenia, a ciasto będzie gotowe w mgnieniu oka, a gdy tylko dzieci skończą odrabiać lekcje, będą kuszone do stołu słodkimi przysmakami jako ostateczną nagrodą.
 
Chociaż nie jest to letni sezon grillowy, czy masz ochotę na grillowanego kurczaka, cukinię lub inne warzywa ugotowane do perfekcji? Włóż płyty grillowe do urządzenia i grillowanie może się rozpocząć! Płyty, gdy są zamknięte, szybko grillują jedzenie po obu stronach, ale jeśli pozostawisz je otwarte, podwajają obszar grillowania. Te żebrowane płyty grillowe doskonale nadają się również do grillowania panini, tortilli lub wrapów.

Specyfikacje

Głębokość: 36,5 cm
Kolor: czarny
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Pobór mocy: 1400 W
Szerokość: 26,5 cm
Waga: 2,4 kg
Wysokość: 10,5 cm

Numer katalogowy:

 805429

Dołączone pliki:

ST-440_PL.pdf

Udostępnij
orava

Ocena

3,5 (4 ocena)
75 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.