Menu
Tapeta 3D Cross złota Tapeta 3D Cross złota
Tapeta 3D Cross złota to kolejny przedmiot z pracowni designera Daniela Piršča, który oferuje nowe spojrzenie na tepetę do wnętrz. Plastyczne elementy porcelanowe to zupełnie nowe rozwiązanie, w tym przypadku w kształcie krzyży.Tapety 3D to unikatowe obiekty porcelanowe (albo ich zestawy) przeznaczone do umieszczania na ścianie. Poszczególne motywy obiektów można łączyć i w ten sposób stworzyć oryginalny kolaż.Mocowanie: niezbędna jest gładka i dobrze przygotowana powierzchnia. W zależności od powierzchni należy użyć śrub albo gwoździ. Na tylną stronę obiektów można też używać kleju.Cena za 1 sztukę.
0,0 0
165

Tapeta 3D Cross złota

Tapeta 3D Cross złota

Dostępność: Wyprzedano

OpisTapeta 3D Cross złota to kolejny przedmiot z pracowni designera Daniela Piršča, który oferuje nowe spojrzenie na tepetę do wnętrz. Plastyczne elementy porcelanowe to zupełnie nowe rozwiązanie, w tym przypadku w kształcie krzyży.
 
Tapety 3D to unikatowe obiekty porcelanowe (albo ich zestawy) przeznaczone do umieszczania na ścianie. Poszczególne motywy obiektów można łączyć i w ten sposób stworzyć oryginalny kolaż.
 
Mocowanie: niezbędna jest gładka i dobrze przygotowana powierzchnia. W zależności od powierzchni należy użyć śrub albo gwoździ. Na tylną stronę obiektów można też używać kleju.
 
Cena za 1 sztukę.

Kolor: złoty
Materiał: porcelana
Szerokość: 21 cm
Wysokość: 21 cm
 503064
Udostępnij
studiopirscporcelain

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć