Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Odplamiacz w sprayu ECOEGG, 500 ml Odplamiacz w sprayu ECOEGG, 500 ml
Skuteczny odplamiacz z łatwością radzi sobie nawet z bardzo uporczywymi plamami. Ma wegańską formułę - zawiera tylko łagodne naturalne składniki i jest nietoksyczny dla zwierząt wodnych. Nie znajdziesz w nim ostrych chemikaliów, syntetycznych enzymów, fosforanów ani oleju palmowego. Jego opakowanie jest wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu. Sposób użycia: Aby usunąć mechaniczne zabrudzenia z plamy, należy rozpylić odplamiacz bezpośrednio na plamę i pozostawić na 10 minut. Nie pozwól plamie wyschnąć przez 10 minut. Wyprać jak zwykle. W razie potrzeby powtórzyć procedurę. Przed użyciem należy zawsze przeprowadzić test tolerancji na małych plamach, zwłaszcza na delikatnych i kolorowych tkaninach.
3,5 1
52

Odplamiacz w sprayu ECOEGG, 500 ml

Odplamiacz w sprayu ECOEGG, 500 ml

Dostępność: Produkt nieaktywny

Opis



Skuteczny odplamiacz z łatwością radzi sobie nawet z bardzo uporczywymi plamami. Ma wegańską formułę - zawiera tylko łagodne naturalne składniki i jest nietoksyczny dla zwierząt wodnych. Nie znajdziesz w nim ostrych chemikaliów, syntetycznych enzymów, fosforanów ani oleju palmowego. Jego opakowanie jest wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Sposób użycia:
Aby usunąć mechaniczne zabrudzenia z plamy, należy rozpylić odplamiacz bezpośrednio na plamę i pozostawić na 10 minut. Nie pozwól plamie wyschnąć przez 10 minut. Wyprać jak zwykle. W razie potrzeby powtórzyć procedurę. Przed użyciem należy zawsze przeprowadzić test tolerancji na małych plamach, zwłaszcza na delikatnych i kolorowych tkaninach.

Numer katalogowy:

 806499
Udostępnij
ecoegg

Ocena

3,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć