Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ECOEGG Jajko do prania 70 dawek ECOEGG Jajko do prania 70 dawek
Ecoegg jajko do prania na bazie pereł mineralnych oszczędza skórę, ubrania i kieszeń. Jest to nowoczesny, innowacyjny i ekologiczny produkt przeznaczony do prania odzieży. Jego sukces polega na całkowitym zastąpieniu chemicznego detergentu.Po prostu włóż jajko do bębna pralki. Nie potrzebujesz dodatkowego proszku, żelu ani tabletek. Nie ma również konieczności dodawania zmiękczacza do tkanin podczas prania. Pościel będzie czysta, delikatna, subtelnie pachnąca i miękka.Zastosowanie:Dwa rodzaje granulek mineralnych mogą stworzyć gęstą naturalną piankę myjącą, która delikatnie, oszczędnie, ale skutecznie usuwa brud i zanieczyszczenia.Ceramiczne granulki turmalinu uwalniają zanieczyszczenia z włókien tekstylnych. Białe granulki mineralne jonizują cząsteczki tlenu w wodzie, zmieniając jej pH. Tak potraktowane cząsteczki wnikają w głąb włókna tekstylnego i dokładnie usuwają białka i tłuszcze - dwa główne składniki zanieczyszczeń.Mechaniczny ruch jajka piorącego w bębnie podczas cyklu prania pomaga mechanicznie usuwać luźne zabrudzenia bez uszkadzania prania.Dzięki cząsteczkom zjonizowanego tlenu woda jest alkaliczna podczas prania, bez użycia środków chemicznych. Pomaga to naturalnie zmiękczyć pranie. Woda alkaliczna może aktywnie i skutecznie usuwać brud i zanieczyszczenia z prania nawet w niskich temperaturach.Składniki:30% anionowe środki powierzchniowo czynne (biodegradowalne środki powierzchniowo czynne), 15-30% nieanionowe środki powierzchniowo czynne (biodegradowalne środki powierzchniowo czynne).Po zużyciu wkładu wystarczy po prostu dokupić nowy.
4,5 6
79

ECOEGG Jajko do prania 70 dawek

ECOEGG Jajko do prania 70 dawek

6 ocena
79,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,00 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: wtorek 13. 06. 2023
Uzyskasz 41 Przyjemniaczków

OpisEcoegg jajko do prania na bazie pereł mineralnych oszczędza skórę, ubrania i kieszeń. Jest to nowoczesny, innowacyjny i ekologiczny produkt przeznaczony do prania odzieży. Jego sukces polega na całkowitym zastąpieniu chemicznego detergentu.
 
Po prostu włóż jajko do bębna pralki. Nie potrzebujesz dodatkowego proszku, żelu ani tabletek. Nie ma również konieczności dodawania zmiękczacza do tkanin podczas prania. Pościel będzie czysta, delikatna, subtelnie pachnąca i miękka.
 
Zastosowanie:
 
Dwa rodzaje granulek mineralnych mogą stworzyć gęstą naturalną piankę myjącą, która delikatnie, oszczędnie, ale skutecznie usuwa brud i zanieczyszczenia.
Ceramiczne granulki turmalinu uwalniają zanieczyszczenia z włókien tekstylnych. Białe granulki mineralne jonizują cząsteczki tlenu w wodzie, zmieniając jej pH. Tak potraktowane cząsteczki wnikają w głąb włókna tekstylnego i dokładnie usuwają białka i tłuszcze - dwa główne składniki zanieczyszczeń.
 
Mechaniczny ruch jajka piorącego w bębnie podczas cyklu prania pomaga mechanicznie usuwać luźne zabrudzenia bez uszkadzania prania.
Dzięki cząsteczkom zjonizowanego tlenu woda jest alkaliczna podczas prania, bez użycia środków chemicznych. Pomaga to naturalnie zmiękczyć pranie. Woda alkaliczna może aktywnie i skutecznie usuwać brud i zanieczyszczenia z prania nawet w niskich temperaturach.
 
Składniki:
30% anionowe środki powierzchniowo czynne (biodegradowalne środki powierzchniowo czynne), 15-30% nieanionowe środki powierzchniowo czynne (biodegradowalne środki powierzchniowo czynne).
 
Po zużyciu wkładu wystarczy po prostu dokupić nowy.

Numer katalogowy:

 800770
Udostępnij
ecoegg

Ocena

4,5 (6 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt ma 2 pytania

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć