W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Nakładka na schody Birmingham beżowa, 24 x 65 cm Nakładka na schody Birmingham beżowa, 24 x 65 cm
Nakładka na schody Birmingham to najnowszy rodzaj nakładek na schody. Dywan nadaje się do wszystkich rodzajów wnętrz i na wszystkie powierzchnie. Na schody mocowane są za pomocą taśmy klejącej, która jest umieszczona na dolnej części dywaniku. Oprócz funkcji estetycznej nakładka na schody Birmingam spełnia też funkcję ochrony powierzchni schodów przed zniszczeniem oraz przeciwpoślizgową.Dywany Birmingham mają krótki włos pętelkowy, są lamowane obszywką i mają sztywną krawędź. W przypadku zabrudzenia dywanik można czyścić za pomocą miękkiej szczotki i mydła albo proszku do prania. Przy przedstawionych rozmiarach należy się liczyć z 4 cm zagięciem z listewką (zmiejszy się więc powierzchnia stąpania).
4,0 6
20
4Home Tekstylia domowe Dywany Dywaniki na schody Nakładka na schody Birmingham beżowa, 24 x 65 cm

Nakładka na schody Birmingham beżowa, 24 x 65 cm

Zniżka -39%

Nakładka na schody Birmingham beżowa, 24 x 65 cm

6 ocena
Pierwotnie: 32,99 zł | Zniżka: 13,00 zł 19,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: jutro  
Uzyskasz 8 Przyjemniaczków

OpisNakładka na schody Birmingham to najnowszy rodzaj nakładek na schody. Dywan nadaje się do wszystkich rodzajów wnętrz i na wszystkie powierzchnie. Na schody mocowane są za pomocą taśmy klejącej, która jest umieszczona na dolnej części dywaniku. Oprócz funkcji estetycznej nakładka na schody Birmingam spełnia też funkcję ochrony powierzchni schodów przed zniszczeniem oraz przeciwpoślizgową.
 
Dywany Birmingham mają krótki włos pętelkowy, są lamowane obszywką i mają sztywną krawędź. W przypadku zabrudzenia dywanik można czyścić za pomocą miękkiej szczotki i mydła albo proszku do prania. Przy przedstawionych rozmiarach należy się liczyć z 4 cm zagięciem z listewką (zmiejszy się więc powierzchnia stąpania).

Głębokość: 24 cm
Gramatura: 950 g/m2
Kolor: beżowy
Materiał: polipropylen
Szerokość: 65 cm
 217445
Udostępnij

Ocena

4,0 (6 ocena)
83 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć