Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Mertens Zestaw do budowania Duży zamek, 268 elementów Mertens Zestaw do budowania Duży zamek, 268 elementów
 Dzięki temu kolorowemu zestawowi do budowania naprawdę nie ma ograniczeń dla dziecięcej wyobraźni. Komplet zawiera 268 elementów z drewna oraz plastikowe elementy łączące. Możesz wybudować cokolwiek - domy, zamki, pałace i wiele innych budowli, po prostu wszystko to, na co pozwoli Ci wyobraźnia. Wyrafinowany design, różne rozmiary i bogactwo kontrastów kolorystycznych zachęcają dzieci do ćwiczenia logicznego myślenia. Zabawa jest dla dzieci priorytetem, a podczas budowania z klocków naturalnie rozwija się motoryka, wyobraźnia i kreatywność.   Aby od razu zacząć budować, każdy zestaw zawiera interesującą broszurę z kilkoma propozycjami i pomysłami na kreatywne budowle.
4,5 18
169

Mertens Zestaw do budowania Duży zamek, 268 elementów

Zniżka -27%
Mertens Zestaw do budowania Duży zamek, 268 elementów Mertens Zestaw do budowania Duży zamek, 268 elementów Mertens Zestaw do budowania Duży zamek, 268 elementów

Mertens Zestaw do budowania Duży zamek, 268 elementów

18 ocena
Pierwotnie: 230,99 zł | Zniżka: 61,99 zł 169,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,00 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: środa 14. 06. 2023
Uzyskasz 62 Przyjemniaczków

OpisDzięki temu kolorowemu zestawowi do budowania naprawdę nie ma ograniczeń dla dziecięcej wyobraźni. Komplet zawiera 268 elementów z drewna oraz plastikowe elementy łączące. Możesz wybudować cokolwiek - domy, zamki, pałace i wiele innych budowli, po prostu wszystko to, na co pozwoli Ci wyobraźnia. Wyrafinowany design, różne rozmiary i bogactwo kontrastów kolorystycznych zachęcają dzieci do ćwiczenia logicznego myślenia. Zabawa jest dla dzieci priorytetem, a podczas budowania z klocków naturalnie rozwija się motoryka, wyobraźnia i kreatywność.
 
Aby od razu zacząć budować, każdy zestaw zawiera interesującą broszurę z kilkoma propozycjami i pomysłami na kreatywne budowle.

Specyfikacje

Ilość elementów: 268 szt.
Kolor: mix kolorów
Materiał: drewno
Zalecany wiek od: 3 lat

Numer katalogowy:

 692756
Udostępnij
bino

Ocena

4,5 (18 ocena)
94 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć