Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Termokompres torfowy na szyję Termokompres torfowy na szyję
 Kształt kompresu jest dostosowany przede wszystkim do odcinka szyjnego i ramion. Oczywiście można go stosować w dowolnym innym miejscu na ciele. Działanie schładzające lub rozgrzewające ma pozytywny wpływ w profilaktyce różnych chorób. Termokompres w przykładanym miejscu powoduje zwężenie lub rozszerzenie naczyń krwionośnych, zmniejszając lub zwiększając w ten sposób dopływ krwi do dotkniętych obszarów.   Bardzo skutecznie rozgrzewa, łagodzi ból, stany zapalne i obrzęki, rozluźnia sztywne mięśnie i stawy. Zaleca się skorzystanie z niego po operacjach, urazach, przy artretyzmie, stłuczeniach i blokadach kręgosłupa. Pozwoli Ci na domową regenerację i relaks. Zaletą jest szybkie i praktyczne podgrzewanie w kuchence mikrofalowej. Może być również stosowany w tzw. „trybie zimnym” jako kompres chłodzący. Można schłodzić go w lodówce lub w zamrażarce przez kilka minut. Jedna strona kompresu została powleczona delikatnym zamszem, który komfortowo uprzyjemnia kontakt z ciałem.   Kompres torfowy jest wypełniony czystą mieszanką torfową w połączeniu z żelem akumulującym ciepło, który ma znacznie wyższą zdolność akumulacji ciepła. Żel torfowy zapobiega również stwardnieniu torfu,przedłużając żywotność produktu. Termokompres jest miękki i elastyczny,doskonale dopasowuje się do różnych partii ciała.
4,5 19
74

Termokompres torfowy na szyję

Termokompres torfowy na szyję Termokompres torfowy na szyję
W tym tygodniu produkt kupiło 5 klientów

Termokompres torfowy na szyję

19 ocena
73,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 73,99 zł
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 24 Przyjemniaczków

OpisKształt kompresu jest dostosowany przede wszystkim do odcinka szyjnego i ramion. Oczywiście można go stosować w dowolnym innym miejscu na ciele. Działanie schładzające lub rozgrzewające ma pozytywny wpływ w profilaktyce różnych chorób. Termokompres w przykładanym miejscu powoduje zwężenie lub rozszerzenie naczyń krwionośnych, zmniejszając lub zwiększając w ten sposób dopływ krwi do dotkniętych obszarów.
 
Bardzo skutecznie rozgrzewa, łagodzi ból, stany zapalne i obrzęki, rozluźnia sztywne mięśnie i stawy. Zaleca się skorzystanie z niego po operacjach, urazach, przy artretyzmie, stłuczeniach i blokadach kręgosłupa. Pozwoli Ci na domową regenerację i relaks. Zaletą jest szybkie i praktyczne podgrzewanie w kuchence mikrofalowej. Może być również stosowany w tzw. „trybie zimnym” jako kompres chłodzący. Można schłodzić go w lodówce lub w zamrażarce przez kilka minut. Jedna strona kompresu została powleczona delikatnym zamszem, który komfortowo uprzyjemnia kontakt z ciałem.
 
Kompres torfowy jest wypełniony czystą mieszanką torfową w połączeniu z żelem akumulującym ciepło, który ma znacznie wyższą zdolność akumulacji ciepła. Żel torfowy zapobiega również stwardnieniu torfu,przedłużając żywotność produktu. Termokompres jest miękki i elastyczny,doskonale dopasowuje się do różnych partii ciała.

Specyfikacje

Głębokość: 29 cm
Szerokość: 30,5 cm

Numer katalogowy:

 358065
Udostępnij

Ocena

4,5 (19 ocena)
94 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć