Menu
Łazienkowy olejek lawenda, melisa w migdałowym olejku Łazienkowy olejek lawenda, melisa w migdałowym olejku
Łazienkowy i ciałowy olejek – Lawenda, melisa w migdałowym olejkuOlejek do ciała z wysoką zawartością lawendy i melisy. W tradycyjnej naturalnej medicinie jest aroma lawendy i melisy uczynnie uźywany na ból głowy, bezsenności  i k tłumieniu stresu. Skóre olejek regeneruje, odźywia i rewitalizuje. Ochroni skóre  przeciwko niechcącemu uczynku chloru i potem jest skóra doskonale odźywiona. Uźycie: jest odpowiedni dla każdy rodzaj skóry. Aplikujcie dostarczojącą ilość na ciało lub 5 ml do wanny z wodą. Olejek jest odpowiedni  k relaxacijnym, sportownym i terapeutycznym masowaniu.  Przepis nie ma zawartość składników ze zwiększoną  pieniwością , dlatego jest teź możliwość uźycia olejku do jacuzzi.Ingredients(INCI): Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil, Tocopheryl AcetateUskładnienie : Uchowajcie w  suchu przy pokojowej temperaturze. Nie wystawiać na słońce. Chronić przed mrozem! Uwaga: Nie używajcie przy alergii. Dermatologicznie testowane. Originalna receptura.
4,5 109
28

Łazienkowy olejek lawenda, melisa w migdałowym olejku

Zniżka -15%
W tym tygodniu produkt kupiło 9 klientów

Łazienkowy olejek lawenda, melisa w migdałowym olejku

109 ocena
Pierwotnie: 32,99 zł | Zniżka: 5,00 zł 27,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 10 Przyjemniaczków

OpisŁazienkowy i ciałowy olejek – Lawenda, melisa w migdałowym olejku
Olejek do ciała z wysoką zawartością lawendy i melisy. W tradycyjnej naturalnej medicinie jest aroma lawendy i melisy uczynnie uźywany na ból głowy, bezsenności  i k tłumieniu stresu. Skóre olejek regeneruje, odźywia i rewitalizuje. Ochroni skóre  przeciwko niechcącemu uczynku chloru i potem jest skóra doskonale odźywiona.
Uźycie: jest odpowiedni dla każdy rodzaj skóry. Aplikujcie dostarczojącą ilość na ciało lub 5 ml do wanny z wodą. Olejek jest odpowiedni  k relaxacijnym, sportownym i terapeutycznym masowaniu.  Przepis nie ma zawartość składników ze zwiększoną  pieniwością , dlatego jest teź możliwość uźycia olejku do jacuzzi.
Ingredients(INCI): Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil, Tocopheryl Acetate
 
Uskładnienie : Uchowajcie w  suchu przy pokojowej temperaturze. Nie wystawiać na słońce. Chronić przed mrozem!
Uwaga: Nie używajcie przy alergii. Dermatologicznie testowane. Originalna receptura.

Objętość: 200 ml
 593604
Udostępnij
topvet

Ocena

4,5 (109 ocena)
99 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć