Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1 Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1
 Ten odkurzacz jest bardzo praktyczny i zastąpi 4 różne urządzenia w domu. Możesz go używać jako klasyczny odkurzacz do odkurzania na sucho do worka, jako odkurzacz bezworkowy przez filtr wodny, do odkurzania na mokro oraz z szamponem do dywanów czy tekstyliów domowych. Posiada wygodny system 2 w 1 - wąż spryskujący połączony jest z wężem ssącym i rurą, posiada 10-litrowy worek na kurz oraz 6-litrowy wyjmowany zbiornik na wodę. Dzięki długiemu kablowi zasilającemu i 4 kółkom (2 z nich obracają się o 360°) zapewnione jest łatwe przemieszczanie i manipulacja podczas czyszczenia. W zestawie wśród akcesoriów znajdują się: klasyczna końcówka podłogowa, końcówka poduszkowa, końcówka szczelinowa, duża i mała końcówka do użycia z szamponem, szampon, perfum i reduktor piany. Opakowanie  zawiera również akcesoria do szybkiego i łatwego mycia okien.
0,0 0
1019

Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1

Darmowa wysyłka Nowość
Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1 Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1 Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1 Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1 Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1 Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1

Kalorik SVC 1000 odkurzacz multifunkcyjny 4w1

1 018,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 231 Przyjemniaczków

OpisTen odkurzacz jest bardzo praktyczny i zastąpi 4 różne urządzenia w domu. Możesz go używać jako klasyczny odkurzacz do odkurzania na sucho do worka, jako odkurzacz bezworkowy przez filtr wodny, do odkurzania na mokro oraz z szamponem do dywanów czy tekstyliów domowych.

Posiada wygodny system 2 w 1 - wąż spryskujący połączony jest z wężem ssącym i rurą, posiada 10-litrowy worek na kurz oraz 6-litrowy wyjmowany zbiornik na wodę. Dzięki długiemu kablowi zasilającemu i 4 kółkom (2 z nich obracają się o 360°) zapewnione jest łatwe przemieszczanie i manipulacja podczas czyszczenia.

W zestawie wśród akcesoriów znajdują się: klasyczna końcówka podłogowa, końcówka poduszkowa, końcówka szczelinowa, duża i mała końcówka do użycia z szamponem, szampon, perfum i reduktor piany. Opakowanie  zawiera również akcesoria do szybkiego i łatwego mycia okien.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 5 m
Głębokość: 40 cm
Kolor: odcienie niebieskiego
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość worka/pojemnika: 10 l
Pobór mocy: 1400 W
Pojemność pojemnika: 6 l
Szerokość: 42 cm
Waga: 11,75 kg
Wysokość: 50 cm

Numer katalogowy:

 804097
Udostępnij
kalorik

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć