Menu
Future Time FT6010GR Numbers Designerski zegar ścienny, śr. 30 cm Future Time FT6010GR Numbers Designerski zegar ścienny, śr. 30 cm
 Interesujący zegar z oryginalnym designem będzie pasował głównie do nowocześnie urządzonych wnętrz. Obwódka jest wykonana z metalu, tarcza posiada szkło bezpieczne, czarne liczby i kreseczki. Wskazówki są białe, lakierowane, również metalowe. Kwarcowy mechanizm zegarowy z płynną i cichą pracą jest zasilany jedną baterią AA 1,5 V. Future Time to młoda, ambitna czeska marka zegarów, która wprowadza na rynek zegarowy świeży i czysty design. Zegary charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością użytych materiałów, opracowaniem, zastosowaniem kwarcowych mechanizmów oraz płynną i cichą pracą. Zegary Future Time dzięki ponadczasowym uniwersalnym wzorom i eleganckim lakierowanym opakowaniom są bardzo popularne i doskonale nadają się na prezent na różne okazje.
0,0 0
246

Future Time FT6010GR Numbers Designerski zegar ścienny, śr. 30 cm

Darmowa wysyłka

Future Time FT6010GR Numbers Designerski zegar ścienny, śr. 30 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisInteresujący zegar z oryginalnym designem będzie pasował głównie do nowocześnie urządzonych wnętrz. Obwódka jest wykonana z metalu, tarcza posiada szkło bezpieczne, czarne liczby i kreseczki. Wskazówki są białe, lakierowane, również metalowe. Kwarcowy mechanizm zegarowy z płynną i cichą pracą jest zasilany jedną baterią AA 1,5 V.

Future Time to młoda, ambitna czeska marka zegarów, która wprowadza na rynek zegarowy świeży i czysty design. Zegary charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością użytych materiałów, opracowaniem, zastosowaniem kwarcowych mechanizmów oraz płynną i cichą pracą. Zegary Future Time dzięki ponadczasowym uniwersalnym wzorom i eleganckim lakierowanym opakowaniom są bardzo popularne i doskonale nadają się na prezent na różne okazje.

Głębokość: 4 cm
Kolor: odcienie zieleni
Materiał: metal
Średnica: 30 cm
 680904
Udostępnij
futuretime

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć