Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Fiskars Safe-T Siekieromłot Fiskars Safe-T Siekieromłot
Ostrze siekieromłota jest wykonane z hartowanej stali węglowej, dokładnie zaostrzonej do wypukłego, zaokrąglonego kształtu w celu zmniejszenia podatności na uszkodzenia. Nowa geometria ostrza – zaokrąglone krawędzie rozszerzonego klina ułatwiają wyciągnięcie zaklinowanego narzędzia z pieńka. Ostrze posiada dwie różne twardości – korpus ostrza 48HRC, ostrze właściwe 55HRC – optymalizuje stałość, sztywność ostrza. Ponadto posiada wykończenie PTFE zmniejszające tarcie (zmniejsza nawet o 25%) i zabezpieczające przed korozją. Szerokie ostrze jest idealne do rozpoławiania pieńków i odcinania niepotrzebnych gałęzi. Topór jest wykonany z materiału FibreComp wzmocniony przez włókna szklane. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i trwałością i lekkością. Jego użycie nie jest uzależnione od warunków pogodowych, jak np. klasyczne toporki (posiada takie same właściwości w suchym i mokrym otoczeniu). Uchwyt pokrywa powłoka Elastomer (połączenie twardego wnętrza i miękkiej powierzchni). Przy ostrzu znajduje się gumowa osłona. Punkt ciężkości siekiery znajduje się bardzo blisko ostrza, dzięki czemu narzędzie jest bardziej uczynne, dokładnie wyważone oraz zapewnia dokładne rąbanie pieńków. Górna część ostrza z poliamidu z metalowym krążkiem – odporna na uderzenia siekiery.
0,0 0
343

Fiskars Safe-T Siekieromłot

Darmowa wysyłka
Fiskars Safe-T Siekieromłot Fiskars Safe-T Siekieromłot

Fiskars Safe-T Siekieromłot

Dostępność: Wyprzedano

OpisOstrze siekieromłota jest wykonane z hartowanej stali węglowej, dokładnie zaostrzonej do wypukłego, zaokrąglonego kształtu w celu zmniejszenia podatności na uszkodzenia. Nowa geometria ostrza – zaokrąglone krawędzie rozszerzonego klina ułatwiają wyciągnięcie zaklinowanego narzędzia z pieńka. Ostrze posiada dwie różne twardości – korpus ostrza 48HRC, ostrze właściwe 55HRC – optymalizuje stałość, sztywność ostrza. Ponadto posiada wykończenie PTFE zmniejszające tarcie (zmniejsza nawet o 25%) i zabezpieczające przed korozją. Szerokie ostrze jest idealne do rozpoławiania pieńków i odcinania niepotrzebnych gałęzi. Topór jest wykonany z materiału FibreComp wzmocniony przez włókna szklane. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i trwałością i lekkością. Jego użycie nie jest uzależnione od warunków pogodowych, jak np. klasyczne toporki (posiada takie same właściwości w suchym i mokrym otoczeniu). Uchwyt pokrywa powłoka Elastomer (połączenie twardego wnętrza i miękkiej powierzchni). Przy ostrzu znajduje się gumowa osłona. Punkt ciężkości siekiery znajduje się bardzo blisko ostrza, dzięki czemu narzędzie jest bardziej uczynne, dokładnie wyważone oraz zapewnia dokładne rąbanie pieńków. Górna część ostrza z poliamidu z metalowym krążkiem – odporna na uderzenia siekiery.

Specyfikacje

Długość: 90 cm
Kolor: odcienie pomarańczowego
Materiał: stal
Waga: 3,9 kg

Numer katalogowy:

 676808
Udostępnij
fiskars

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć