Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Fieldmann FDB 2005-E Szlifierka wielofunkcyjna Fieldmann FDB 2005-E Szlifierka wielofunkcyjna
Wielofunkcyjna szlifierka FIELDMANN FDB 2005-E. Szlifierka oscylacyjna, której wielką zaletą jest jej wszechstronność zastosowania. Sześciobiegowy silnik o mocy 300 W poradzi sobie z każdym materiałem, zarówno przy szlifowaniu, cięciu, jak i usuwaniu materiałów z rozmaitych powierzchni. Bogaty wachlarz nakładek, w tym trójkątnych umożliwia szlifowanie i polerowanie materiałów w miejscach trudnodostępnych, cięcie metalowych rur, gwoździ i śrub oraz precyzyjne wycinanie kształtów w blatach, szafkach i okładzinach tynkowych. Nóż łopatkowy wyraźnie ułatwi usunięcie starego dywanu lub linoleum z podłogi, pozwalając oszczędzić sobie wysiłku. Przy użyciu szlifierki można również z łatwością wyciąć stłuczoną płytkę lub kafelek i naprawić uszkodzony fragment.Parametry techniczne:• napięcie: 230 V / 50 Hz;• moc: 300 W;• obroty bez obciążenia: 10000 – 18500 obr./min;• zmienne obroty;• cięcie, szlifowanie, skrobanie itd.;• poziom natężenia dźwięku: 95 dB(A).
4,5 5
213

Fieldmann FDB 2005-E Szlifierka wielofunkcyjna

Fieldmann FDB 2005-E Szlifierka wielofunkcyjna

Dostępność: Wyprzedano

OpisWielofunkcyjna szlifierka FIELDMANN FDB 2005-E. Szlifierka oscylacyjna, której wielką zaletą jest jej wszechstronność zastosowania. Sześciobiegowy silnik o mocy 300 W poradzi sobie z każdym materiałem, zarówno przy szlifowaniu, cięciu, jak i usuwaniu materiałów z rozmaitych powierzchni. Bogaty wachlarz nakładek, w tym trójkątnych umożliwia szlifowanie i polerowanie materiałów w miejscach trudnodostępnych, cięcie metalowych rur, gwoździ i śrub oraz precyzyjne wycinanie kształtów w blatach, szafkach i okładzinach tynkowych. Nóż łopatkowy wyraźnie ułatwi usunięcie starego dywanu lub linoleum z podłogi, pozwalając oszczędzić sobie wysiłku. Przy użyciu szlifierki można również z łatwością wyciąć stłuczoną płytkę lub kafelek i naprawić uszkodzony fragment.
 
Parametry techniczne:
 
• napięcie: 230 V / 50 Hz;
• moc: 300 W;
• obroty bez obciążenia: 10000 – 18500 obr./min;
• zmienne obroty;
• cięcie, szlifowanie, skrobanie itd.;
• poziom natężenia dźwięku: 95 dB(A).
 

Numer katalogowy:

 676219
Udostępnij
fieldmann

Ocena

4,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć