Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ETA 5590 90030 czajnik bezprzewodowy Aneta, beżowy ETA 5590 90030 czajnik bezprzewodowy Aneta, beżowy
Czajnik bezprzewodowy ETA Aneta 5590 o objętości 1,7 l w kolorze beżu jest wyposażony w ukrytą grzałkę z płaskim dnem ze stali nierdzewnej ułatwiające konserwację.Czajnik posiada podwójny system zabezpieczenia przeciw przegrzaniu podczas pracy bez wody oraz sygnalizację włączonego urządzenia. Bardzo praktyczny jest również dwustronny wskaźnik poziomu wody, dzięki któremu widać zawartość czajnika bez względu na to, w której ręce jest trzymany. ETA Aneta posiada w podstawce schowek na przewód zasilający, którego długość można regulować w zależności od potrzeby. Zaokrąglone kształty ułatwiają utrzymanie czajnika w czystości.ETA udziela w tym produkcie przedłużonej gwarancji na okres 3 lat na złącze (konektor).
0,0 0
164

ETA 5590 90030 czajnik bezprzewodowy Aneta, beżowy

ETA 5590 90030 czajnik bezprzewodowy Aneta, beżowy

Dostępność: Wyprzedano

OpisCzajnik bezprzewodowy ETA Aneta 5590 o objętości 1,7 l w kolorze beżu jest wyposażony w ukrytą grzałkę z płaskim dnem ze stali nierdzewnej ułatwiające konserwację.
 
Czajnik posiada podwójny system zabezpieczenia przeciw przegrzaniu podczas pracy bez wody oraz sygnalizację włączonego urządzenia. Bardzo praktyczny jest również dwustronny wskaźnik poziomu wody, dzięki któremu widać zawartość czajnika bez względu na to, w której ręce jest trzymany.
 
ETA Aneta posiada w podstawce schowek na przewód zasilający, którego długość można regulować w zależności od potrzeby. Zaokrąglone kształty ułatwiają utrzymanie czajnika w czystości.
 
ETA udziela w tym produkcie przedłużonej gwarancji na okres 3 lat na złącze (konektor).

Specyfikacje

Kolor: beżowy
Materiał: nierdzewny
Objętość: 1,7 l
Pobór mocy: 2200 W

Numer katalogowy:

 106663
Udostępnij
eta

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.