Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ETA 0151 90000 opiekacz Pievo ETA 0151 90000 opiekacz Pievo
Powierzchnia opiekacza Pievo jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które obniża ryzyko poparzenia oraz ułatwia czyszczenie. Opiekacz umożliwia przygotowanie za jednym razem czterech trójkątów. Posiada cztery trójkątowe powierzchnie nieprzywierające, które minimalizują przypalenie czy przyklejenie. Dwie lampki kontrolne sygnalizują pracę urządzenia oraz temperaturę z automatyczną regulacją. Obudowa jest izolowana termicznie, opiekacz jest zabezpieczony przeciw przegrzaniu, posiada również nóżki antypoślizgowe. Można go przechowywać w pozycji pionowej, oszczędzając tym miejsce na blacie kuchennym. Nowoczesny design będzie pasował do każdej kuchni.
5,0 5
93

ETA 0151 90000 opiekacz Pievo

ETA 0151 90000 opiekacz Pievo

Dostępność: Wyprzedano

OpisPowierzchnia opiekacza Pievo jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które obniża ryzyko poparzenia oraz ułatwia czyszczenie. Opiekacz umożliwia przygotowanie za jednym razem czterech trójkątów. Posiada cztery trójkątowe powierzchnie nieprzywierające, które minimalizują przypalenie czy przyklejenie. Dwie lampki kontrolne sygnalizują pracę urządzenia oraz temperaturę z automatyczną regulacją. Obudowa jest izolowana termicznie, opiekacz jest zabezpieczony przeciw przegrzaniu, posiada również nóżki antypoślizgowe. Można go przechowywać w pozycji pionowej, oszczędzając tym miejsce na blacie kuchennym. Nowoczesny design będzie pasował do każdej kuchni.

Specyfikacje

Głębokość: 25 cm
Kolor: biały
Pobór mocy: 750 W
Szerokość: 24,5 cm
Waga: 1,27 kg
Wysokość: 9 cm

Numer katalogowy:

 106694
Udostępnij
eta

Ocena

5,0 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć