Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

EcoCer Patelnia czerwona 20 cm EcoCer Patelnia czerwona 20 cm
Patelnia EcoCer jest wykonana z aluminium z powłoką ceramiczną. Patelnia EcoCer nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek - gazowych, elektrycznych, ceramicznych i płyt indukcyjnych. Posiada ergonomiczną rękojeść z warstwą antypoślizgową. Trwała powłoka nieprzywierająca CeraGreen. Patelnia EcoCer nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia ludzi i nie wpływa na smak przygotowywanych pokarmów. Patelnia EcoCer jest wyposażona w dno indukcyjne ze stali nierdzewnej.Zalecenie dotyczące prawidłowego użytkowania: umyć przed pierwszym użyciem, myć ciepłą wodą z dodatkiem łagodnych detergentów, nie używać do czyszczenia ostrych lub metalowych zmywaków, zaleca się stosować drewniane lub plastikowe przybory kuchenne, nie wolno schładzać gorącej patelni zimną wodą, można myć w zmywarce.
3,5 5
33

EcoCer Patelnia czerwona 20 cm

Wyprzedaż
EcoCer Patelnia czerwona 20 cm EcoCer Patelnia czerwona 20 cm EcoCer Patelnia czerwona 20 cm

EcoCer Patelnia czerwona 20 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisPatelnia EcoCer jest wykonana z aluminium z powłoką ceramiczną. Patelnia EcoCer nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek - gazowych, elektrycznych, ceramicznych i płyt indukcyjnych. Posiada ergonomiczną rękojeść z warstwą antypoślizgową. Trwała powłoka nieprzywierająca CeraGreen. Patelnia EcoCer nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia ludzi i nie wpływa na smak przygotowywanych pokarmów. Patelnia EcoCer jest wyposażona w dno indukcyjne ze stali nierdzewnej.
 
Zalecenie dotyczące prawidłowego użytkowania: umyć przed pierwszym użyciem, myć ciepłą wodą z dodatkiem łagodnych detergentów, nie używać do czyszczenia ostrych lub metalowych zmywaków, zaleca się stosować drewniane lub plastikowe przybory kuchenne, nie wolno schładzać gorącej patelni zimną wodą, można myć w zmywarce.

Specyfikacje

Kolor: odcienie czerwieni
Materiał: aluminium z powierzchnią ceramiczną
Rozmiar: 20 cm

Numer katalogowy:

 103732
Udostępnij

Ocena

3,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć