Menu
EcoCer Patelnia czerwona 20 cm EcoCer Patelnia czerwona 20 cm
Patelnia EcoCer jest wykonana z aluminium z powłoką ceramiczną. Patelnia EcoCer nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek - gazowych, elektrycznych, ceramicznych i płyt indukcyjnych. Posiada ergonomiczną rękojeść z warstwą antypoślizgową. Trwała powłoka nieprzywierająca CeraGreen. Patelnia EcoCer nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia ludzi i nie wpływa na smak przygotowywanych pokarmów. Patelnia EcoCer jest wyposażona w dno indukcyjne ze stali nierdzewnej.Zalecenie dotyczące prawidłowego użytkowania: umyć przed pierwszym użyciem, myć ciepłą wodą z dodatkiem łagodnych detergentów, nie używać do czyszczenia ostrych lub metalowych zmywaków, zaleca się stosować drewniane lub plastikowe przybory kuchenne, nie wolno schładzać gorącej patelni zimną wodą, można myć w zmywarce.
4,0 4
33

EcoCer Patelnia czerwona 20 cm

Wyprzedaż

EcoCer Patelnia czerwona 20 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisPatelnia EcoCer jest wykonana z aluminium z powłoką ceramiczną. Patelnia EcoCer nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek - gazowych, elektrycznych, ceramicznych i płyt indukcyjnych. Posiada ergonomiczną rękojeść z warstwą antypoślizgową. Trwała powłoka nieprzywierająca CeraGreen. Patelnia EcoCer nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia ludzi i nie wpływa na smak przygotowywanych pokarmów. Patelnia EcoCer jest wyposażona w dno indukcyjne ze stali nierdzewnej.
 
Zalecenie dotyczące prawidłowego użytkowania: umyć przed pierwszym użyciem, myć ciepłą wodą z dodatkiem łagodnych detergentów, nie używać do czyszczenia ostrych lub metalowych zmywaków, zaleca się stosować drewniane lub plastikowe przybory kuchenne, nie wolno schładzać gorącej patelni zimną wodą, można myć w zmywarce.

Kolor: odcienie czerwieni
Materiał: aluminium z powierzchnią ceramiczną
Rozmiar: 20 cm
 103732
Udostępnij

Ocena

4,0 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć