Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Cattara Ładowarka słoneczka rozkładana, 100 W Cattara Ładowarka słoneczka rozkładana, 100 W
  Ładowarka słoneczna nadaje się do ładowania telefonów komórkowych i innych małych urządzeń elektronicznych. Idealna do użytku na wycieczkach, piknikach i kempingach. Zestaw o wymiarach 44 x 16,5 cm składa się z czterech paneli (monokomórek) o wydajności 19,5% i mocy wejściowej do 10 W. Zestaw paneli można zdemontować i umieścić na słońcu lub za pomocą przyklejonych karabińczyków zawiesić na plecaku i podłączyć moduł ładujący panelu do ładowanego urządzenia za pomocą kabla USB (brak w zestawie). W celu przechowywania urządzenie można złożyć i zabezpieczyć paskami o wymiarach 11 x 18,5 x 3 cm.
0,0 0
206

Cattara Ładowarka słoneczka rozkładana, 100 W

Cattara Ładowarka słoneczka rozkładana, 100 W

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Ładowarka słoneczna nadaje się do ładowania telefonów komórkowych i innych małych urządzeń elektronicznych. Idealna do użytku na wycieczkach, piknikach i kempingach.

Zestaw o wymiarach 44 x 16,5 cm składa się z czterech paneli (monokomórek) o wydajności 19,5% i mocy wejściowej do 10 W. Zestaw paneli można zdemontować i umieścić na słońcu lub za pomocą przyklejonych karabińczyków zawiesić na plecaku i podłączyć moduł ładujący panelu do ładowanego urządzenia za pomocą kabla USB (brak w zestawie).

W celu przechowywania urządzenie można złożyć i zabezpieczyć paskami o wymiarach 11 x 18,5 x 3 cm.

Specyfikacje

Głębokość: 2 cm
Kolor: czarny
Materiał: PCV
Szerokość: 44 cm
Waga: 0,32 kg
Wysokość: 16,5 cm

Numer katalogowy:

 700972
Udostępnij
cattara

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć