Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Poduszka rogal Donut różowy, 30 x 30 cm Poduszka rogal Donut różowy, 30 x 30 cm
  Praktyczna poduszka podróżna rogal w oryginalny wzór, wypełniona mikrokuleczkami. Kuleczki bardzo dobrze dostosują się do partii głowy, szyi i kręgosłupa. Poduszka zmniejsza napięcie i zmęczenie mięśni szyi. Umożliwia sen w wygodnej pozycji bez późniejszego bólu kręgosłupa w okolicach kręgów szyjnych. Może pozytywnie wpływać na bóle głowy i podczas zmęczenia. Rogal jest odpowiedni podczas podróży, podczas odpoczynku lub po prostu podczas relaksu. Można z niego korzystać podczas prowadzenia samochodu czy siedzenia przy komputerze. Spandex to bardzo elastyczny, przylegający materiał, który zachowuje się, jak „druga skóra“. Nie gniecie się i jest przewiewny. Kuleczki przemieszczają się w poduszce, działając relaksacyjnie na nasze zmysły.
0,0 0
48

Poduszka rogal Donut różowy, 30 x 30 cm

Poduszka rogal Donut różowy, 30 x 30 cm

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Praktyczna poduszka podróżna rogal w oryginalny wzór, wypełniona mikrokuleczkami. Kuleczki bardzo dobrze dostosują się do partii głowy, szyi i kręgosłupa. Poduszka zmniejsza napięcie i zmęczenie mięśni szyi. Umożliwia sen w wygodnej pozycji bez późniejszego bólu kręgosłupa w okolicach kręgów szyjnych. Może pozytywnie wpływać na bóle głowy i podczas zmęczenia. Rogal jest odpowiedni podczas podróży, podczas odpoczynku lub po prostu podczas relaksu. Można z niego korzystać podczas prowadzenia samochodu czy siedzenia przy komputerze.

Spandex to bardzo elastyczny, przylegający materiał, który zachowuje się, jak „druga skóra“. Nie gniecie się i jest przewiewny. Kuleczki przemieszczają się w poduszce, działając relaksacyjnie na nasze zmysły.

Specyfikacje

Kolor: różowy
Materiał powierzchni tkaniny: 100% poliester
Rodzaj zapięcia: nie
Rozmiary poduszki: 30 x 30 cm

Numer katalogowy:

 222752
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć