Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon
 Sekretem udanego pieczenia są precyzyjnie odmierzone składniki. Cyfrowa waga kuchenna Dragon jest wykonana z hartowanego szkła odpornego na nagłe zmiany temperatury. Ponadto urządzenie jest odporne na zarysowania i odpryski. Wyświetlacz LCD umożliwia ważenie żywności z dokładnością do 1 grama. Waga wyposażona jest w metryczny system jednostek: g/ml/lb/oz, a także wskaźnik niskiego poziomu baterii. Wagę można wyłączyć ręcznie lub urządzenie wyłączy się automatycznie po pewnym czasie. Waga ma wymiary 18 x 20 x 2 cm i jest zasilana 2 bateriami AAA 1,5 V.
0,0 0
62

Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon

Zniżka -11%
Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon

Botti Cyfrowa waga kuchenna Dragon

Pierwotnie: 69,99 zł | Zniżka: 8,00 zł 61,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 61,99 zł
Dostępność: W magazynie 10 szt. i więcej
Klient otrzyma: środa 28. 02. 2024
Uzyskasz 43 Przyjemniaczków

OpisSekretem udanego pieczenia są precyzyjnie odmierzone składniki. Cyfrowa waga kuchenna Dragon jest wykonana z hartowanego szkła odpornego na nagłe zmiany temperatury. Ponadto urządzenie jest odporne na zarysowania i odpryski. Wyświetlacz LCD umożliwia ważenie żywności z dokładnością do 1 grama.

Waga wyposażona jest w metryczny system jednostek: g/ml/lb/oz, a także wskaźnik niskiego poziomu baterii. Wagę można wyłączyć ręcznie lub urządzenie wyłączy się automatycznie po pewnym czasie. Waga ma wymiary 18 x 20 x 2 cm i jest zasilana 2 bateriami AAA 1,5 V.

Specyfikacje

Głębokość: 18 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne + szkło
Szerokość: 20 cm
Wysokość: 2 cm
Wyświetlacz LCD: tak

Numer katalogowy:

 131638
Udostępnij
botti

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.