Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Blend-a-dent klej do protezy Regular Mind Mint Blend-a-dent klej do protezy Regular Mind Mint
Używając kleju do protez Blend-a-dent, zwiększa się stabilność i siła zgryzu, proteza utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień. Tworząca się miękka warstwa pomiędzy dziąsłami a protezą zapewnia wygodę, łagodzi objawy związane z ocieraniem się protez o dziąsła oraz pomaga chronić przed gromadzeniem się resztek pokarmu pod protezą.Dawkowanie:Każdy dzień w małej ilości na suchą protezę zębową. Zalecenie:Nie trzeba nakładać równej warstwy kleju na protezę, po zgryzieniu sam się rozejdzie po całej powierzchni. Po umieszczeniu protezy w ustach należy poczekać kilka minut, zanim rozpoczniesz jeść lub pić. Protezę można zawsze w dowolnym momencie bez trudności wyjąć.
0,0 0
18

Blend-a-dent klej do protezy Regular Mind Mint

Blend-a-dent klej do protezy Regular Mind Mint

Dostępność: Wyprzedano

OpisUżywając kleju do protez Blend-a-dent, zwiększa się stabilność i siła zgryzu, proteza utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień. Tworząca się miękka warstwa pomiędzy dziąsłami a protezą zapewnia wygodę, łagodzi objawy związane z ocieraniem się protez o dziąsła oraz pomaga chronić przed gromadzeniem się resztek pokarmu pod protezą.
 
Dawkowanie:
Każdy dzień w małej ilości na suchą protezę zębową.
 
Zalecenie:
Nie trzeba nakładać równej warstwy kleju na protezę, po zgryzieniu sam się rozejdzie po całej powierzchni. Po umieszczeniu protezy w ustach należy poczekać kilka minut, zanim rozpoczniesz jeść lub pić. Protezę można zawsze w dowolnym momencie bez trudności wyjąć.

Numer katalogowy:

 592562
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć