Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Altom Pojemnik szklany Charlotta, 360 ml, różowy Altom Pojemnik szklany Charlotta, 360 ml, różowy
Praktyczny szklany pojemnik Altom, ozdobiony romantycznym kwiatowym wzorem, pomoże utrzymać porządek i ład w rzeczach, ale też stanie się ładną ozdobą.Szczególnie dobrze będzie prezentować się w kuchni na półce wypełniony brązowym cukrem, kawą ziarnistą lub herbatą ziołową. Dzięki przezroczystemu szkłu zawsze będziesz miał wgląd co do zawartości oraz ilości. Bambusowa pokrywka dobrze się zamyka, dzięki czemu zawartość zachowa swój aromat. Zaleca się mycie ręczne.
4,5 19
29

Altom Pojemnik szklany Charlotta, 360 ml, różowy

Altom Pojemnik szklany Charlotta, 360 ml, różowy

Dostępność: Wyprzedano

OpisPraktyczny szklany pojemnik Altom, ozdobiony romantycznym kwiatowym wzorem, pomoże utrzymać porządek i ład w rzeczach, ale też stanie się ładną ozdobą.
 
Szczególnie dobrze będzie prezentować się w kuchni na półce wypełniony brązowym cukrem, kawą ziarnistą lub herbatą ziołową. Dzięki przezroczystemu szkłu zawsze będziesz miał wgląd co do zawartości oraz ilości. Bambusowa pokrywka dobrze się zamyka, dzięki czemu zawartość zachowa swój aromat. Zaleca się mycie ręczne.

Specyfikacje

Kolor: przejrzysty
Materiał: szkło
Objętość: 360 ml
Średnica: 9 cm
Wysokość: 11 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 125645
Udostępnij
altom

Ocena

4,5 (19 ocena)
94 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.